چهره های کلیدی کابینه جایزه وفاداری گرفتند
چهار شنبه 30 خرداد 1397

یادداشت؛

چهره های کلیدی کابینه جایزه وفاداری گرفتند

چهره های کلیدی کابینه جایزه وفاداری گرفتند
کد خبر: 261301/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/05/19 ساعت: 10:33 AM


چهره های کلیدی کابینه در حوزه اقتصادی بیشتر جایزه "وفاداری و تلاش انتخاباتی" خود گرفته اند تا اینکه واقعا نسبتی میان آنها و اولویت های اقتصادی مردم برقرار باشد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت:

اگر به یاد بیاوریم که مهم ترین وعده های آقای روحانی در انتخابات96، وعده های اقتصادی بود، کابینه او امیدی بر نمی انگیزد. چهره های کلیدی کابینه در حوزه اقتصادی بیشتر جایزه "وفاداری و تلاش انتخاباتی" خود گرفته اند تا اینکه واقعا نسبتی میان آنها و اولویت های اقتصادی مردم برقرار باشد.

تحول بنیادینی که رییس جمهور در حوزه اقتصادی وعده داده بود به "توزیع پست ها میان رفقا" فروکاسته شده است. بحران های بیکاری، رکود، واردات، بانک و بحران اقلیم بسیار حاد است و رییس جمهور لااقل در معرفی کابینه علامتی نشان نداده که بتوان امیدوار بود "اتفاق خاصی" رخ خواهد داد.  در برنامه های اعلامی وزرای اقتصادی هم بیش از کلیات دیده نمی شود.

این علائم، به ما می گوید رییس جمهور اگرچه می داند بحران اقتصادی کشور بسیار جدی است اما بنا ندارد، اقتصاد را نقطه تمرکز خود قرار بدهد. سوال این است: نقطه تمرکز کجاست و بحران اقتصادی فعلی، به چه حوزه های "فرافکنی" خواهد شد؟انتهای پیام/1404منبع خبر : مشرق

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.