دولت یارانه ۳ برابری مددجویان کهریزک را واریز نکرد
دو شنبه 19 آذر 1397

مدیر آسایشگاه کهریزک خبر داد

دولت یارانه ۳ برابری مددجویان کهریزک را واریز نکرد/سکوت کمیته امداد و بهزیستی

دولت یارانه ۳ برابری مددجویان کهریزک را واریز نکرد/سکوت کمیته امداد و بهزیستی
کد خبر: 260612/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/05/15 ساعت: 11:57 AM


متأسفانه تا این لحظه از سوی دولت افزایش مستمری مددجویان که باید واریز می‌شد به مددجویان آسایشگاه داده نشده است.به گزارش سرویس اجتماعی  صبح قزوین، مدیر آسایشگاه کهریزک گفت: 240 نفر از مددجویان آسایشگاه از سوی کمیته امداد و 1400 نفر از سوی بهزیستی معرفی شده‌‌اند و متاسفانه تا این لحظه افزایش یارانه مددجویان کهریزک واریز نشده است و ما به این روند دیگر عادت کرده‌ایم.

محمدرضا صوفی‌نژاد گفت: متأسفانه تا این لحظه از سوی دولت افزایش مستمری مددجویان که باید واریز می‌شد به مددجویان آسایشگاه داده نشده است. 

وی ادامه  داد: با وجود اینکه افزایش مستمری ها مصوبه مجلس بوده اما ما به این روند عادت کرده ایم که همیشه مابه‌التفاوت‌ها از نیمه دوم سال پرداخت شود.


مدیر آسایشگاه کهریزک با بیان اینکه هنوز افزایش مستمری‌ها به مددجویان ما داده نشده،‌گفت: حتی افزایش مستمری در فروردین و اردیبهشت که به حساب مددجویان امداد و بهزیستی واریز شد به مددجویان ما داده نشده است. 

صوفی‌نژاد گفت: در حال حاضر 240 نفر از مددجویان آسایشگاه کهریزک از سوی کمیته امداد و 1400 نفر از سوی بهزیستی معرفی شده‌ و در آسایشگاه زندگی می کنند.

مدیر آسایشگاه کهریزک افزود: کمیته امداد به مددجویان خود 50 هزار تومان و بهزیستی 600 هزار تومان یارانه می‌دهد این در حالی است که متوسط هزینه هر مددجو در آسایشگاه کهریزک ماهانه 2.5 میلیون تومان است.انتهای پیام/1404


منبع خبر : فارس

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.