40 زائر اولی در استان به مشهد مقدس اعزام شدند
سه شبه 24 مهر 1397

به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در قزوین؛

40 زائر اولی در استان به مشهد مقدس اعزام شدند

40 زائر اولی در استان به مشهد مقدس اعزام شدند
کد خبر: 252425/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/03/30 ساعت: 12:11 PM


40 نفر از زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شدند، مدت زمان مسافرت این زائران 5 روزه است و محل اسکان این زائران گرامی در مشهد حسینیه قروینی‌ها می‌باشد.مسلم اکبر شاهی مسئول خادم یاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین با اشاره به اعزام زائر اولی‌ها به مشهد مقدس اظهار کرد: این اعزام‌ها هرساله از طرف دفتر آستان قدس رضوی در استان قزوین صورت می‌گیرد.

وی داشتن سن بالای 40 سال را از شرایط حضور در کاروان مشهد اولی‌ها ذکر کرد و گفت: افرادی که بالای 40 سال هستند و به دلیل عدم تمکن مالی به پابوس امام هشتم شیعیان نرفته اند، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قزوین ادامه داد: زائر اولی‌های مشهد مقدس یک وعده اطعام را مهمان آشپزخانه رضوی امام رضا (ع) هستند و وعده‌های غذایی این زائران از آشپزخانه رضوی تامین می‌شود که به محل اسکان این زائران فرستاده خواهد شد.

وی اضافه کرد: هزینه وسیله ایاب و ذهاب و اسکان زائر اولی‌های مشهد مقدس با کمک خیرین استان قزوین تامین شده است.

اکبرشاهی با بیان اینکه اعزام زائر اولی‌های مشهد مقدس در استان از طریق 3 کاروان صورت می‌گیرد، عنوان کرد: متولی این طرح دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در قزوین است.

وی اشاره به اینکه روز گذشته(دوشنبه) 40 نفر از زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شدند، گفت: مدت زمان مسافرت این زائران 5 روزه است و محل اسکان این زائران گرامی در مشهد حسینیه قروینی‌ها می‌باشد.

این مسئول در پایان تصریح کرد: با فراهم شدن وسیله حمل و نقل و تامین اسکان زائر اولی‌ها در آینده نزدیک گروه‌های بعدی اعزام می‌شوند و اگرهزینه‌های جاری سفر توسط خیرین و مردم استان قزوین فراهم شود اعزام به صورت روزانه صورت خواهد گرفت.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.