واحد عرضه گوشت غیربهداشتی پلمپ شد
سه شبه 2 بهمن 1397

در بوئین‌زهرا؛

واحد عرضه گوشت غیربهداشتی پلمپ شد

واحد عرضه گوشت غیربهداشتی پلمپ شد
کد خبر: 252315/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/03/29 ساعت: 3:43 PM


رییس اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا گفت: یک واحد عرضه گوشت قرمز به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و تکرار تخلف کشتار غیر مجاز پلمپ شد.دکتر مهدی مهرزاد رییس اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین،اظهار کرد: با بازرسی کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذایی اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا، یک واحد عرضه گوشت قرمز به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و تکرار تخلف کشتار غیرمجاز پلمپ شد.

وی افزود: گوشت عرضه شده در این واحد به صورت غیرمجاز و خارج از زنجیره بهداشتی کشتار شده و هیچ گونه نظارت بهداشتی بر لاشه‌ها صورت نپذیرفته بود.

این مسئول در ادامه گفت: کارشناسان واحد نظارت دامپزشکی بوئین زهرا با بازرسی‌های میدانی خارج از وقت اداری و در ایام تعطیلات برای تامین هر چه بیشتر سلامت غذایی شهروندان بر واحد های عرضه سطح شهرستان نظارت می‌کنند.

وی تاکید کرد: در صورت بروز هرگونه تخلف بهداشتی این اداره واحدهای متخلف را به مراجع قضایی معرفی می‌کند که در صورت تکرار تخلف و بی‌توجهی به ضوابط بهداشتی در این زمینه واحد متخلف پلمپ می‌شود.

مهرزاده بیان کرد: با توجه به احتمال شیوع بیماری خونریزی دهنده تب کریمه –کنگو ( CCHF ) دامپزشکی به صورت مستمر از واحدهای عرضه بازدید می‌کند.

وی تاکید کرد: از کلیه شهروندان تقاضا می‌شود در صورت مشاهده تخلف بهداشتی و کشتار غیر مجاز در سطح معابر، اداره دامپزشکی را ضمن تماس با شماره ۰۲۸۳۴۲۲۲۴۹۰ و یا ارسال پیامک به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ مطلع کنند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.