تحریم ها را سانسور نکنید
سه شبه 1 خرداد 1397

روزنامه صبح نو در سرمقاله خود نوشت:

تحریم ها را سانسور نکنید

تحریم ها را سانسور نکنید
کد خبر: 252025/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/03/28 ساعت: 11:19 AM


چه شده است که دیگر روزنامه های حامی دولت از میوه‌های برجام سخن نمی‌گویند و در برابر دشمنی مکرر و بی پایان آمریکایی‌ها ضد ملت ایران سکوت کرده‌اند.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ، روزنامه صبح نو در سرمقاله خود نوشت:

روزنامه‌های حامی دولت دیروز،هیچ یک درباره تحریم‌های جدید کاخ سفید علیه ملت ایران تیتری نزدند و صفحه اولشان در برابر این ظلم آشکار آمریکایی‌ها ساکت بود؛ همین روزنامه‌ها البته دو سال قبل در چنین ایامی با تیترهای درشت از «فروپاشی تحریم‌ها» و «توافق بزرگ» برجام تیتر زدند و از «به تاریخ پیوستن تحریم»‌ها سخن گفتند و حالا با فاصله‌ای اندک همه آن وعده‌ها و پایکوبی ها، به تلخی بدل شده و تحریم‌هایی بدتر و آزار دهنده‌تر ملت ایران را دربرگرفته است؛ اما چرا اصلاح طلبان و رسانه‌های آن‌ها در این باره با مردم سخن نمی‌گویند یا نمی‌خواهند این رویداد مهم را به روی خود بیاورند!؟

مگر آن‌ها معتقد نیستند «دانستن حق مردم است» ؟ آیا  دشمنی آمریکایی‌ها نسبت به ملت ایران، صرفاً یک امر تاریخی است که فقط به کودتای ۲۸ مرداد و علیه دولت مصدق محدود می‌شود؟ آیا نگفتن و لاپوشانی و سانسور جنایات آمریکا تغییری در واقعیت اهریمنی او و کینه‌های بی پایانش ایجاد می‌کند؟

و ده‌ها سؤال دیگر که امروز جریان اصلاح طلب و دولت وابسته به آنها به دلیل اعتمادی که به دشمن ایجاد کرده‌اند، باید به افکار عمومی پاسخ دهند. همین سؤالات البته متوجه رئیس دولت مستقر نیز هست؛ افکار عمومی هنوز روزهایی را که رئیس جمهور وعده‌های برجامی می‌داد و از حل مشکل آب و نان و هوای نفس کشیدن در نتیجه لغو تحریم‌ها سخن می‌گفت، فراموش نکرده است؛ ‌ولی اما چه شده است که دیگر از میوه‌های برجام سخن نمی‌گویند و در برابر دشمنی مکرر و بی پایان آمریکایی‌ها ضد ملت ایران سکوت کرده‌اند.


انتهای پیام/1404با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.