دولت روحانی چگونه با تحریم جدید برخورد می‌کند؟
چهار شنبه 2 خرداد 1397

پایان کار برجام؛

دولت روحانی چگونه با تحریم جدید برخورد می‌کند؟

دولت روحانی چگونه با تحریم جدید برخورد می‌کند؟
کد خبر: 251685/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/03/26 ساعت: 12:24 PM


سنا قانون «تحریم های جامع غیرهسته ای ایران» را تصویب کرد. بعید است این قانون برای تصویب در مجلس نمایندگان و امضا توسط ترامپ به مشکل خاصی بربخورد.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین، مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت: سنا قانون "تحریم های جامع غیرهسته ای ایران" را تصویب کرد.

بعید است این قانون برای تصویب در مجلس نمایندگان و امضا توسط ترامپ به مشکل خاصی بربخورد. این پایان کار برجام است. امریکا در برجام تعهد داده بود تحریم هایی را که تعلیق کرده "تحت عناوین دیگر" بازنگرداند. اکنون همه آن تحریم ها بازگشته و چیزهایی به آن افزوده هم شده است. سوال بزرگ در این میان این است که دولت حسن روحانی چگونه برخورد خواهد کرد؟ امریکا به سرعت در مسیر بدل کردن برجام به یک توافق یکسویه علیه ایران پیش می رود. اوباما هم گفته بود هدف واقعی از برجام این است که وقتی تحریم ها اضافه می شود، ایران نتواند به آن "پاسخ هسته ای" بدهد.

تحریم ها باز می گردد فقط به یک دلیل: امریکا فهمیده کسی در ایران هست که نه تنها به تحریم جدید پاسخ نمی دهد بلکه با صدای بلند می گوید ما را تحریم کنید چرا که ما برای "برجام های بعدی" آماده ایم. تقصیر شبکه همکار امریکا در قبال تحریم های جدید، درست به اندازه خود امریکاست.ا نتهای پیام/1404منبع خبر : مشرق

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.