شاهد خلق حماسه ای دیگر هستیم؛ اما تخلفات اجرایی بسیار بالاست
پنج شنبه 28 دی 1396

بیانیه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی

شاهد خلق حماسه ای دیگر هستیم؛ اما تخلفات اجرایی بسیار بالاست/از ارسال تعرفه خودداری می‌کنند

شاهد خلق حماسه ای دیگر هستیم؛ اما تخلفات اجرایی بسیار بالاست/از ارسال تعرفه خودداری می‌کنند
کد خبر: 247251/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/02/30 ساعت: 2:56 AM


طبق مستندات به دست آمده، در جدیدترین اقدام تیم رسانه‌ای امنیتی دولت پس از بررسی و تحلیل وضعیت شعب اخذ رای در خصوص میزان رای‌دهندگان و طرفداران هر کدام از دو نامزدها که برای شعبی که میزان استقبال از رقیب دولت بیشتر است تعرفه رای کمتری تخصیص داده است.به گزارش سرویس سیاسی  صبح قزوین ،متن بیانیه جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در خصوص تخلفات عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری به شرح ذیل است:

تاکنون خلق حماسه بزرگی دیگری را شاهد هستیم از طرف دیگر عملکرد نامناسب و تلخی را از سوی مسوولین اجرایی انتخابات شاهد هستیم.

حجم تخلفات بالای مسوولین اجرایی انتخابات به گونه ای مشهود است که مستندات غیرقابل انکار از آن وجود دارد لیکن هیچ اقدامی در برخورد با این تخلفات انتخاباتی مشاهده نمی شود.

طبق مستندات به دست آمده، در جدیدترین اقدام  تیم رسانه‌ای امنیتی دولت پس از بررسی و تحلیل وضعیت شعب اخذ رای در خصوص میزان رای‌دهندگان و طرفداران هر کدام از دو نامزدها که برای شعبی که میزان استقبال از رقیب دولت بیشتر است تعرفه رای کمتری تخصیص داده است. به عنوان نمونه در برخی حوزه های انتخابیه و شهرها و روستاهایی که نامزد منتقد وضعیت موجود از اقبال بالایی برخوردار است و تعرفه رای گیری تمام شده، وزارت کشور از ارسال تعرفه جدید خودداری کرده و می کند.

با این کار از ساعت 16 امروز جمعه این شعب با کمبود تعرفه رای مواجه شده و طرفداران آقای رئیسی با مشکل رای‌دهی مواجه شده اند.

این اقدامات در حالی است که رهبر انقلاب در هفته گذشته در چندین نوبت، بر ضرورت حفظ امانت مردم در انتخابات تاکید کردند و توصیه کردند که نامزدها کاری نکنند که انتخابات باعث تضعیف کشور شود. به نظر می‌رسد جریان حامی دولت تا پایان انتخابات برای رای آوری دست به هر اقدامی خواهد زد.

با توجه به اینکه مدت کوتاهی نسبت به زمان رای گیری وجود دارد لازم است نهادهای قضایی و نظارتی به تخلفات مسوولین اجرایی کشور رسیدگی کنند و زمینه مناسبی برای حضور گسترده عمومی فراهم شود.

بدیهی است دولت یازدهم در صورتی که نخواهد به رای مردم تن دهد و با تخلفات گسترده، نتیجه انتخابات را دچار خدشه نماید با واکنش جدی افکار عمومی مواجه می شود.

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی 29 اردیبهشت 96

انتهای پیام/1404منبع خبر : تسنیم

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.