دادگستری قزوین مردم را برای شرکت در انتخابات فراخواند
شنبه 2 تیر 1397

با صدور بیانیه ای؛

دادگستری قزوین مردم را برای شرکت در انتخابات فراخواند

دادگستری قزوین مردم را برای شرکت در انتخابات فراخواند
کد خبر: 247051/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/02/28 ساعت: 1:58 PM


دادگستری کل استان قزوین با صدور بیانیه ای مردم را برای حضور گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در ۲۹ اردیبهشت دعوت کرد.به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ اداره کل دادگستری کل استان قزوین بیانیه برایدعوت از همه آحاد ملت برای حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی ایران به پرچمداری روح خدا و پشتوانه توده‌های مردمی، هیمنه پوشالین نظام سلطه را فرو ریخته و بشریت را از چنگال شوم استکبار و استعمار رهانید و به دامان آزادی حقیقی و عدالت جهانی رهنمون ساخت.

این بیانیه می‌افزاید: استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل که تیر آتشین انقلاب ایران اسلامی، جسم و جان پلید آنان را فرو پاشیده بودبرای جبران شکست سهمگین خود، در سی و هشت سال گذشته از هیچ تلاشی دست نکشیده و تمام امکانات و توانمندی‌های خود را در خدمت طرح‌های شوم و فتنه‌های خبیث‌شان در تمامی عرصه ها و میادین نظامی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، علمی، هنری و ورزشی به کار گرفتند امّا صبر و استقامت توام با ایمان و بصیرت ملّت در سایه سار لایتناهی ولایت، تیرهای اجانب را بسوی خودشان برگردانیده و شیطان بزرگ و ایادی غربی‌اش روز به روز به اضمحلال نهایی و فروپاشی پایانی نزدیک ونزدیکتر شدند.

در بخش دیگر این بیانیه تصریح شده است: انتخابات که گزارش آن با شمارش تک تک آرای ایرانیان به جهانیان مخابره می شود از اهمیت و جایگاه والایی برخوردار است ودرتثبیت الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت به طور عام و مردم سالاری اسلامی به طور خاص، نقشی کم نظیر دارد.

شرکت در انتخابات که همواره به عنوان یک تکلیف و فریضه دینی و قانونی از سوی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی «ره» ورهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای "دامت برکاته" به آحاد ملّت ابلاغ شده است.

حضورحداکثری پای صندوق های رای موجب افزایش اقتدار ملی، حقّانیت کشور مان در عرصه های بین الملی و شتاب در نتیجه بخشی قیام های مردمی در سراسر جهان گشته و هر رأی در واقع رایی دوباره به جمهوری اسلامی خواهد بود.

در پایان این بیانیه آمده است: بی شک، هرایرانی باهرسلیقه باحضورهوشمندانه درروز انتخابات، اعتماد به نظام مقدس ایران اسلامی را بار دیگر تثبیت کرده و برائت عملی و علنی خود را اعلام می‌ کنندکه در این میان، انتخاب اصلح نیز مبتنی بر معیارها و شاخصه های مقام معظم ولایت مورد تاکید است، تا فرد منتخب موجب افتخار اسلام و ولایت و خار چشم دشمنان بوده و مجری تحقق تمدن نوین اسلامی باشد.

دادگستری استان قزوین تمامی آحاد ملت ایران اسلامی به خصوص مردم شریف استان قزوین را به حضور حداکثری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا دعوت می‌کند تا کشورهای استکباری پاسخ کوبنده خود را از ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی دریافت کنند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.