قصابی غیربهداشتی توسط دامپزشکی پلمپ شد
یکشبه 29 مهر 1397

در شهرستان بوئین زهرا؛

قصابی غیربهداشتی توسط دامپزشکی پلمپ شد

 قصابی غیربهداشتی توسط دامپزشکی پلمپ شد
کد خبر: 245322/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/02/20 ساعت: 9:26 AM


در شهرستان بوئین زهرا قصابی غیربهداشتی توسط دامپزشکی پلمپ شد.دکتر مهدی مهرزاده رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: بر اساس ماده 607 قانون مجازات اسلامی، عدم همکاری متصدیان واحدهای متخلف قابل پیگیری قانونی بوده و از 3تا 6 ماه حبس را می تواند برای متخلفین به همراه داشته باشد.

وی گفت: رویه این اداره، تعامل سازنده و آموزش وترویج اصول بهداشتی است.

این مسئول بیان کرد:در صورتی که تخلفات صورت گرفته ناشی از بی ­اطلاعی باشد، ضمن ارائه آموزش‌های لازم نسبت به دریافت تعهد اقدام می‌شود. اما متاسفانه در مورد قصابی متخلف علیرغم تعهد قبلی، نامبرده مجدداً اقدام به تخلف بهداشتی کرده بود که توسط همکاران این اداره پس از صورتجلسه مراتب مورد پیگیری قضایی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: دادگاه بخش دانسفهان نیز در برخورد قاطع دستور به پلمپ این واحد قصابی داد که توسط همکاران واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی بوئین زهرا پلمپ شد.

دکتر مهرزاده در پایان به کلیه متصدیان واحدهای عرضه تاکید کرد با کارشناسان دامپزشکی همکاری لازم را داشته باشند و یادآوری کرد: بر اساس ماده 607 قانون مجازات اسلامی، عدم همکاری متصدیان قابل پیگیری قانونی بوده و از 3 تا 6 ماه حبس را در پی خواهد داشت.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.