مسافران پرواز نجف_تهران۵۰ دلار غرامت گرفتند
دو شنبه 19 آذر 1397

به دلیل تاخیر ۱۴ ساعته؛

مسافران پرواز نجف_تهران۵۰ دلار غرامت گرفتند

مسافران پرواز نجف_تهران۵۰ دلار غرامت گرفتند
کد خبر: 243632/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1396/02/11 ساعت: 3:52 PM


معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به مسافران پرواز نجف- تهران ایران ایر که به دلیل تاخیر ۱۴ ساعته از پیاده شدن خودداری می کردند، گفت: هر مسافر ۵۰ دلار غرامت گرفت.به گزارش سرویس اجتماعی  صبح قزوین،معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به مسافران پرواز نجف- تهران ایران ایر که به دلیل تاخیر ۱۴ ساعته از پیاده شدن خودداری می کردند، گفت: هر مسافر ۵۰ دلار غرامت گرفت.

کوروش فتاحی، معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ، در خصوص تاخیر پرواز شماره ۳۴۰۷ تهران - نجف متعلق به هما گفت: علت تاخیر این پرواز، پیاده نشدن مسافران پرواز ۳۴۰۴ ایران ایر از نجف به تهران بود که به تاخیر ۱۴ ساعته این پرواز اعتراض داشتند و به همین خاطر از هواپیما خارج نمی شدند.

عضو هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ادامه داد: حدود ۲۰  دقیقه پیش، مسافران پرواز ۳۴۰۴ هواپیما را ترک کردند که به تدریج و تا دقایق آینده مسافران پرواز تهران - نجف که در حال حاضر در سالن ترانزیت حضور دارند، برای سوار شدن به هواپیما فراخوانده می شوند.

وی تصریح کرد: هر مسافر پرواز نجف- تهران، به دلیل تاخیر ۵۰ دلار از ایران ایر غرامت گرفت.

گفتنی است، پرواز ۳۴۰۴ که قرار بود روز گذشته انجام شود بعد از ۱۴ ساعت تاخیر ساعت ۱۰ صبح امروز وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد که تا ساعت ۱۳ مسافران حاضر به ترک هواپیما نشده بودند. آنها خواستار گفتگو با نماینده هما برای جبران این خسارت خود بودند.انتهای پیام/1404


منبع خبر : مهر

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.