مصاحبه حمیده زرآبادی با شبکه ضدانقلاب "من و تو"
دو شنبه 3 اردیبهشت 1397

توسط نماینده مردم قزوین صورت گرفت؛

مصاحبه حمیده زرآبادی با شبکه ضدانقلاب "من و تو"/ قابل توجه دادستان محترم قزوین!

 مصاحبه حمیده زرآبادی با شبکه ضدانقلاب"من و تو"/ قابل توجه دادستان محترم قزوین!
کد خبر: 240247/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/01/23 ساعت: 4:22 PM


مصاحبه زرآبادی با این شبکه معاند در صورتی انجام گرفت که طبق قانون قضایی کشورمان مصاحبه کنندگان با شبکه های ماهواره ای تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند.به گزارش خبرنگار سیاسیصبج قزوین؛ کانال تلگرامی شبکه ضدانقلاب "من و تو" روز گذشته( سه شنبه) خبر و صوتی مبنی بر مصاحبه حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس با محوریت حقوق بانوان در ایران منتشر کرد.

در این مصاحبه درباره حضور بانوان در ورزشگاه و نصب بنر ورود بانوان به ورزشگاه‌ها ممنوع از نماینده قزوین در مجلس مورد سوال قرار گرفته که زرآبادی تاکید کرده که این موضوع را پیگیری می‌کند!

مصاحبه زرآبادی با این شبکه معاند در صورتی انجام گرفت که طبق قانون قضایی کشورمان مصاحبه کنندگان با شبکه های ماهواره ای تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند.

وی در این مصاحبه خطاب به ابراز نگرانی مسیح علی نژاد خبرنگار شبکه "من و تو" تاکید کرده است که پیگیر ورود زنان به ورزشگاه‌ها از طریق مجلس شورای اسلامی هستم اما برخی موانع وجود دارد که حل آنها به گذشت زمان نیازمند است.

سایت تحلیلی خبری صبح قزوین برای موضع گیری دستگاه قضا درباره مصاحبه خانم زرآبادی نماینده قزوین در مجلس پیگیر مصاحبه با حجت الاسلام صادقی نیارکی شد که وی حاضر به مصاحبه درباره این موضوع نشد.
انتهای پیام/2002
با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.