ماجرای کوبیدن قرآن بر سر قاضی پرونده و تکذیب عضو شورای شهر ق
یکشبه 29 مهر 1397

صبح قزوین گزارش می‌دهد؛

ماجرای کوبیدن قرآن بر سر قاضی پرونده و تکذیب عضو شورای شهر قزوین

ماجرای کوبیدن قرآن بر سر قاضی پرونده و تکذیب عضو شورای شهر قزوین
کد خبر: 238223/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1396/01/11 ساعت: 2:38 PM


صبح قزوین از ماجرای کوبیدن قرآن بر سر قاضی پرونده و تکذیب عضو شورای شهر قزوین گزارش می‌دهد.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ چند روزی است که یکی از اسناد قضایی در شبکه‌های مجازی منتشر شده است که طبق آن یکی از اعضای فعلی شورای شهر قزوین در ماجرای رسیدگی به پرونده در دادگاه، قرآن کریم را روی سر قاضی پرونده کوبیده است.

انتشار سریع این مطلب به همراه سند قضایی و شکایت قاضی پرونده از این عضو فعلی شورای شهر در شبکه‌های مجازی عاملی شد که در جهت بررسی صحت و سقم آن به سراغ شاکی پرونده و عضو فعلی شورای شهر برویم و جویای اصل ماجرا شویم.

شاکی این پرونده این عضو شورای شهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین درباره موضوع این پرونده اظهار کرد: این عضو شورای شهر و همسرشان چندسالی بود که به برادر من بدهی داشتند پس از مدت‌ها که برای مطالبه اقدام کردیم؛ آنها محکوم شدند اما از حوزه کیفری اقدام کردند و برادرم به 2 سال حبس محکوم شد.

وی افزود: پرونده ما به دیوان عدالت اداری کشور ارجاع داده شد و رأی به بی گناهی برادرم و خودم و مادرم صادر شد و چند روز پس از اعلام حکم، این عضو شورای شهر در دادگاه قزوین حاضر شد و شروع به توهین به قاضی پرونده کرده بود و به گفته قاضی و شاهدان پرونده قرآن را بر سر قاضی کوبیده بود.

این شاکی پرونده تصریح کرد: اسناد و کیفرخواست این عضو شورای شهر موجود است و این خانم با قرار کفالت آزاد است، چرا باید کسی که به مقدسات و قاضی قضایی توهین می‌کند دوباره برای دوره جدید شورای شهر کاندیدا شود؟

وی گفت: این موضوع برای چندماه پیش است و تا به امروز قسمتی از بدهی ما پرداخت شده و هنوز مابقی آن پرداخت نشده است و دادگاه ما ادامه دارد.

برای جویاشدن از صحت صبحت‌های شاکی پرونده به سراغ این عضو فعلی شورای شهر قزوین رفتیم.

شهلا عطایی رئیس کمیسیون بانوان شورای شهر قزوین که نامش در این سند قضایی به عنوان شخصی که اقدام به توهین به مقدسات کرده است در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزویناظهار کرد: طبق تجارب گذشته ما شاهد این موضوع هستیم که در دوارن نزدیک به انتخابات تهمت و افترا به عنوان ابزاری به منظور تخریب رقبا و کسب وجه رای آوری برای افراد مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه قانونگذار پیش بینی‌های لازم را برای برخورد با چنین افرادی لحاظ نموده است و من با جدیت کامل عاملان انتشار این موضوعات را از طریق مراجع قضایی پیگیری و با آنها برخورد می‌کنم.

این عضو شورای شهر تصریح کرد: این اسناد منتشر شده درباره کوبیدن قرآن بر سر قاضی پرونده افتراست و آن را تکذیب می‌کنم.

پایگاه تحلیلی خبری صبح قزوین در راستای روشنگری این موضوع اقدام به تهیه این گزارش کرده است و امیدواریم مسئولان دادگستری قزوین نیز در جهت تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی درباره این موضوع داشته باشند.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.