پلمپ فست فود یکی از مجتمع‌های خدماتی – گردشگری در استان
شنبه 2 تیر 1397

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین خبرداد:

پلمپ فست فود یکی از مجتمع‌های خدماتی – گردشگری در استان

پلمپ فست فود یکی از مجتمع‌های خدماتی – گردشگری در استان
کد خبر: 236790/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/12/29 ساعت: 10:35 AM


رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین از پلمپ فست فود یکی از مجتمع‌های خدماتی – گردشگری قزوین خبرداد.دکتر عیسی غیاث یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: یک واحد فست فود روز گذشته(شنبه) در شهر قزوین به دلیل تخلفات بهداشتی توسط اکیپ گشت مشترک دامپزشکی و سایر دستگاههای اجرایی ذیربط پلمپ شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قزوین با اشاره به این خبر افزود: در ادامه گشت‌های مشترک کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی این اداره به همراه نمایندگان ادارات بهداشت، تعزیرات و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فست فود یکی از مجتمع های خدماتی –گردشگری شهر قزوین پلمپ شد.

این مسئول با اشاره به شرایط نامناسب آماده سازی و طبخ عذا در این فست فود عنوان کرد: در این واحد فرآورده‌های خام دامی در خارج از یخچال نگهداری شده و از روغن‌های غیرمجاز جهت سرخ نمودن فرآورده‌ها استفاده میشد. همچنین متصدیان واحد نسبت به رعایت مسائل بهداشتی در هنگام آماده سازی و طبخ غذا سهل انگاری می‌کردند. 

وی در پایان گفت: واحد متخلف به جهت تضمین سلامت مسافران نوروزی تا اطلاع ثانوی توسط کارشناسان حاضر در اکیپ گشت‌های مشترک پلمپ شد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.