نانوایان در حال ضرردهی هستند
سه شبه 29 خرداد 1397

رئیس اتحادیه نانوایان استان قزوین:

نانوایان در حال ضرردهی هستند/ قیمت نان تا پایان سال افزایشی ندارد

نانوایان در حال ضرردهی هستند/ قیمت نان تا پایان سال افزایشی ندارد
کد خبر: 225186/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/10/23 ساعت: 8:35 AM


رییس اتحادیه نانوایان قزوین در خصوص افزایش قیمت نان گفت: باتوجه به اینکه حدود 2 سالی از ثابت بودن قیمت نان می‌گذرد، نانوایان خواستار افزایش قیمت نان هستند اما قیمت‌ها تا پایان امسال تغییری نخواهند کرد.به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین، مصیب بهرامی رییس اتحادیه نانوایان قزوین با اشاره به وضعیت کنونی نانوایی‌های استان اظهار کرد: نانوایی‌های استان قزوین از نظر بهداشتی در شرایط مطلوبی به سر می‌برند و با توجه به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای آن‌ها استانداردهای لازم را دارند.

وی با بیان اینکه نظارت‌ها به طور مستمر از واحدهای نانوایی ادامه دارد، افزود: علاوه بر بازرسی‌های روزانه‌ای که از سوی سازمان صنعت و معدن صورت می‌گیرد، هفته‌ای یک روز هم بازرسی مشترک توسط نماینده اتحادیه نانوایان، اداره غلات و سازمان بازرسی بازرگانی و بهداشتی نیز انجام می‌شود.

بهرامی تصریح کرد: با توجه به افزایش تعداد نانوایی‌ها در سطح شهر و راکد شدن فعالیت آن‌ها نشان دهنده این است که نانوایان در حال ضرردهی بوده و وضعیت خوبی ندارند.

رییس اتحادیه نانوایان قزوین در خصوص افزایش قیمت نان گفت: حدود ۲ سالی از ثابت بودن قیمت نان می‌گذرد و نانوایان خواستار افزایش نرخ نان هستند اما قیمت‌ها تا پایان این دولت تغییری نخواهند کرد.
انتهای پیام/2002
منبع:شاخص نیوز


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.