معاون سیاسی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصو
چهار شنبه 2 اسفند 1396

با حکم استاندار قزوین؛

معاون سیاسی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد

معاون سیاسی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد
کد خبر: 225049/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/10/22 ساعت: 11:50 AM


با حکم استاندار قزوین شاهرخی معاون سیاسی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان منصوب شد.



به گزارش خبرنگار سیاسیصبح قزوین، فریدون همتی در حکمی سید سعید شاهرخی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی منصوب می‌نمایم.

استاندار در ادامه آورده است: فراهم سازی همه تمهیدات لازم و ضروری برای برگزاری انتخاباتی در شان و تراز مردم استان قزوین ،انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مرّ قانون و در فضای امن با نشاط و آرامش کامل رعایت گردد وظیفه و ماموریت جنابعالی است که انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات و با تلاش و کوشش نیبت به ان اهتمام نمائید.

همتی در بخش دیگری از این حکم مرقوم کرده است: بدیهی است کلیه معاونین و مدیران و مسئولان استانداری، فرمانداریها و بخشداری‌ها، ادارات کل، نهاد های قانونی و موسسات دولتی وابسته به دولت و شهرداری های استان نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد.

ضمن آنکه کلیه دستگاه‌های اجرایی نیز براساس ماده 21 قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده 67 مکرر 1 قانون تشکیلات و ظایف و انتخابات شوراعای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.
 
در قسمت پایانی این حکم آمده است: امید است در پرتو عنایات حق تعالی و رهنمود های ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی)و سیاست های دولت تدبیر و امید جناب دکتر روحانی، شاهد برگزاری اتنخاباتی باشکوه و قانونی با مشارکت حداکثری مردم استان و در راستای تقویت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.