حضور انصاری و جونز با لباس شخصی
دو شنبه 26 آذر 1397

حضور انصاری و جونز با لباس شخصی/ رحمتی باز هم به رختکن نرفت!

کد خبر: 224233/ کدخبرنگار : 46/ تاریخ انتشار: 1395/10/17


هافبک و مربی بدنساز تیم فوتبال استقلال امروز با لباس شخصی در محل تمرین تیمشان حاضر شدند.به گزارش خبرگزاری صبح قزوین،‌ تیم فوتبال استقلال از ساعت 12 امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی پس از یک روز تعطیلی تمرینات خود را آغاز کرد.

* یک ماشین واحد انتقال خون سیار در محل تمرین استقلالی‌ها حاضر شد و بهتاش فریبا مدیرفنی استقلال اولین کسی بود که از جمع آبی‌پوشان در امر اهدای خون شرکت کرد.

* بازیکنان استقلال پس از صحبت‌های کوتاه منصوریان کار خود را با انجام حرکات کششی روی تشک و گرم کردن بدن‌هایشان به وسیله دویدن دور زمین آغاز کردند.

* حدود 20 هوادار در محل تمرین استقلال حاضر شدند و با نشستن روی سکو این تمرین را نظاره کردند. در ابتدا هواداران توسط مأموران حراست به بیرون راهنمایی شدند اما در ادامه با درخواست منصوریان اجازه حضور آنها داده شد. در این بین یکی از هواداران به منصوریان گفت اجازه بدهد تمرین را نگاه کند که سرمربی استقلال گفت او مشکلی با این مسئله ندارد و نباید به این خاطر به او معترض شوند چرا که مسئولین حراست ورزشگاه آزادی طبق قوانین این مجموعه اجازه حضور به هواداران را نمی‌دهند.

*استیو جونز مربی بدنساز استقلال مثل یک هفته اخیر با لباس شخصی در تمرین حاضر می‌شده و تنها از کنار زمین کار اعضای تیم را نظاره می‌کند.جالب است که برخی رسانه ها از رفتن این مربی به انگلیس خبر داده بودند و جالب تر که باشگاه هم واکنشی به این خبر نشان نداد. جونز مدتی است به دلیل ناراحتی که از باشگاه دارد در تمرینات با لباس شخصی حاضر می شود. 

* سیدمهدی رحمتی که چهارشنبه شب به مراسم افتتاحیه رستوران منصوریان رفته بود و با وی روبوسی کرد امروز هم مثل هفته گذشته پس از حضور در محل تمرین به رختکن نرفت و مستقیم وارد زمین شد. او در جریان تمرین هم برخورد خاصی با سرمربی استقلال نداشت و رابطه آنها بسیار عادی بود.

* چند تابلو انتقال خون و بنرهایی که مردم را تشویق به شرکت در این کار می‌کند در محل تمرین استقلال نصب شده است.

*بهتاش فریبا مدیر فنی و نصرالله عبدالهی سرپرست استقلال با حضور در کنار زمین کار بازیکنان را نظاره می‌کنند.

* جابر انصاری امروز با لباس شخصی به محل تمرین آمد و در کنار بازیکنان تمرین نکرد.

* امید ابراهیمی و وریا غفوری به دلیل حضور در تمرینات تیم ملی همچنین محمد خرمگاه مربی  و امین حاج‌محمدی مدافع استقلال در تمرین امروز غایب بودند.

* بخش دوم از تمرینات استقلال به انجام کارهای ترکیبی و گلزنی اختصاص داشت. بازیکنان این تیم به سه گروه تقسیم شدند که یک گروه به زدن شوت به دروازه، یک گروه به انجام حرکت‌های تودر و قرار گرفتن در موقعیت تک به تک برای زدن  گل و یک گروه هم به ارسال روی دروازه و زدن ضربه به دروازه بدون حضور دروازه‌بان مشغول شدند. منصوریان هر چند دقیقه یکبار بالا سر یک گروه حاضر می‌شد و نکات فنی را به آنها گوشزد می‌کرد.

* مرحله بعدی تمرین استقلال به زدن شوت به دروازه اختصاص داشت. در این بین برخی از بازیکنان هم تمرینات دفاعی را پشت سر گذاشتند.

*منصوریان به تدارکات و ماساژور تیمش بابت اینکه حواسشان به تمرین باشد تذکر داد. این دو پشت دروازه ایستاده بودند تا توپها را داخل زمین بفرستند اما این کار را دیر انجام دادند و منصوریان بعد از اینکه سر آنها فریاد زد گفت حواستان به تمرین باشد.

*بختیار رحمانی و روزبه چشمی هم زودتر از بقیه تمرینشان تمام شد و برای ماساژ زمین را ترک کردند.

انتهای پیام/امنبع خبر : ورزشی فارس

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.