تقلب در انتخابات ایران معنا ندارد
دو شنبه 7 خرداد 1397

اصلاح طلب قزوینی:

تقلب در انتخابات ایران معنا ندارد/ فتنه‌گران در سال 88 به دنبال قدرت بودند نه خدمت

تقلب در انتخابات ایران معنا ندارد/ فتنه‌گران در سال 88 به دنبال قدرت بودند نه خدمت
کد خبر: 222706/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/10/08 ساعت: 1:51 PM


اصلاح طلب قزوینی بیان کرد: ما تشنه خدمت هستیم و نه قدرت، این حرکت آشوبگران در فتنه ۸۸ نشاندهنده این بود که آنها تشنه قدرت هستند و نه خدمت.به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین، علیرضا اینانلو معاون پشتیبانی آموزش و پروش آبیک درباره فتنه و حوادث سال 88 اظهار کرد: مردمی که در سال ۸۸ به میرحسین موسوی رأی دادند، هیچ‌گاه طالب و حامی شورش و آشوب نبودند.
وی تصریح کرد: شاید در انتخابات کشور ما تخلف نامحسوسی رخ دهد اما هیچ گاه تخلفی با این همه فاصله رخ نخواهد داد.
این اصلاح طلب با بیان اینکه دشمن در زمان انتخابات ۸۸ توانست از معترضین سوءاستفاده کند، اذعان کرد: یک مثال معروفی است که می‌گوید در زمان فتنه و آشوب برای دشمنان باید شبیه بچه شتر باشی تا دشمن نه بتواند از تو سواری بگیرد و نه شیر تو را بدوشد.
وی افزود: در زمان فتنه ۸۸ دشمن از آشوبگران مانند یک شتر بالغ استفاده کردند و علاوه بر سواری گرفتن از آنها شیر آنها را نیز دوشید.

فتنه گران عاملی برای سوءاستفاده دشمن شدند

معاون پشتیبانی آموزش و پروش آبیک عنوان کرد: افرادی که در سال 88 به دنبال آشوب بودند بد عمل کردند، اگر اعتراضی به نتایج شمارش آرا داشتند مانند سایر کشورها از مراجع قانونی اقدام می‌کردند و به دشمن اجازه سوءاستفاده نمی‌دادند.
وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در زمان فتنه ۸۸ بیان کرد: در آن ایام رهبري با به حضور پذيرفتن برگزاركنندگان و ناظران انتخابات و همچنين مسئولان ستادهاي نامزدها، همگان را به وحدت و پرهيز از اغتشاش و تشنج فرا ‌خواندند و نسبت به سوء‌استفاده از عوامل بيگانه از اين ماجرا هشدار دادند.
اینانلو اذعان کرد: رهبری بارها در ایام اغتشاشات صورت گرفته فرمودند موضع صریح بگیرید و عامل تشنج نشوید، ایشان بارها فرمودند از این خیابان‌کشی‌ها دوری کنید؛ اگر آنها سخنان مقام معظم رهبری را آویزه گوش خود می‌کردند هیچ گاه این اتفاق نمی‌افتاد.
این اصلاح طلب در پایان گفت: ما تشنه خدمت هستیم و نه قدرت، این حرکت آشوبگران در فتنه ۸۸ نشاندهنده این بود که آنها تشنه قدرت هستند و نه خدمت.
انتهای پیام/2002
منبع: نگاه آبیک


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.