امروز "فتنه" خط قرمزی برای شناخت نیروهای انقلابی است
پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397

دادستان عمومی و انقلاب قزوین:

امروز "فتنه" خط قرمزی برای شناخت نیروهای انقلابی است

امروز"فتنه" خط قرمزی برای شناخت نیروهای انقلابی است
کد خبر: 222650/ کدخبرنگار : 50/ تاریخ انتشار: 1395/10/08 ساعت: 11:09 AM


دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: امروز فتنه خط قرمز شناخت نیروهای انقلابی است از این رو باید بصیرت 9 دی استمرار داشته باشد تا بتوانیم حرکت انقلاب اسلامی را با جدیت به پیش ببریم.به گزارش خبرنگار سیاسی  صبح قزوین، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین صبح امروز(چهارشنبه) در جلسه این سازمان با تأکید بر لزوم پیروی از سیره پیامبر اسلام در زندگی فردی و اجتماعی اظهار کرد: روز نهم دی روز تجلی بصیرت اسلامی و انقلابی است.

وی ادامه داد: 9 دی روز وحدت و انسجام ملی و انقلابی مردم ایران در مخالفت با دشمنان و در حمایت از ولایت و یک حرکت بزرگ ملی بود که در آن همه علاقمندان به اسلام و انقلاب حضور داشتند و اختصاص به جناح یا دسته خاصی نداشت.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین اضافه کرد: حوادث سال 88 تلخ، درس آموز، سهمگین و دشوار بود؛ این حوادث کشور و ملت را با چالش بزرگی مواجه کرد که با بصیرت مردم انقلابی و هدایت‌های رهبری معظم، موفق به عبور از این گردنه دشوار شدیم.

وی افزود: در واقع اوج سپری شدن دشواری‌ها روز نهم دی بود و در این روز تیر خلاصی به توطئه‌های از پیش تعیین شده زده شد از این رو باید گفت که حرکت انقلابی و ماندگار 9 دی همانا سیلی محکمی به دشمنان نظام اسلامی بود که انقلاب را در برابر هجمه‌های مختلف دشمن بیمه کرد.

صادقی نیارکی خاطرنشان کرد: در یک صحنه مهم از تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی 8 سال دفاع مقدس که یک نوع توطئه با حمایت اکثریت ابرقدرت‌های دنیا برای سرنگونی جمهوری اسلامی بود به درایت امام راحل و بسیج مردمی و بصیرت فزاینده دفع شد و در صحنه دیگری هم این بصیرتی که خیلی از آن سخن گفته شده است به خوبی خود را نشان می‌دهد و آن همین حماسه 9 دی است که روز تجلی بصیرت اسلامی و انقلابی است.

وی هشدار داد: مردم و مومنین وظیفه دارند که در مسیری قرار نگیرند که از متخلفان و کسانی که وحدت شکنی کردند و توطئه‌های مختلف را دامن زدند، دفاع کنند.

صادقی نیارکی اظهار کرد: اصل و اساس در جامعه اسلامی این است که همه باید ید واحده باشند و با سخن واحد، رفتار واحد و کردار واحد پشت سر رهبر جامعه اسلامی حرکت کنند، همچنان که پیامبر اسلام از این طریق جامعه خود را اداره می‌نمودند و اشخاص متخلف را با حصر اجتماعی و ارتباطی جریمه می‌کردند.

وی توضیح داد: 9 دی به گفته رهبر فرزانه انقلاب حادثه کوچکى نیست، بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمى، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهاى اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه، حرف اصلى ملت ایران‌ یعنى حرکت در سایه دین و تحقق وعده‏‌هاى الهى تبیین شود.

صادقی نیارکی تأکید کرد: مردم به درستی در 9 دی، دشمن و استراتژی آن را شناختند که همانا عداوت با جمهوری اسلامی ایران بود‌؛ با شناخت، بصیرت، احساس وظیفه دینی و ملی برای حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی، این میراث گرانبهای امام خمینی(ره) و شهدا در روز 9 دی به میدان آمدند و غائله به پایان رسید.

وی گفت: دستگاه قضا در حراست از ارزش‌های دین مبین اسلام و این نظام الهی حرکت و به دفاع جانانه جوانان پر‌شور و ولایی این سرزمین از حریم مقدس ولایت و فرامین ولی فرزانه انقلاب‌ مباهات می‌کند.

این مسئول یادآورشد: امروز فتنه خط قرمز شناخت نیروهای انقلابی است از این رو باید بصیرت 9 دی استمرار داشته باشد تا بتوانیم حرکت انقلاب اسلامی را به جدیت به پیش ببریم.

انتهای پیام/7003


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.