مذاکره با غربی‌ها گره گشا نیست
سه شبه 4 اردیبهشت 1397

عضو خبرگان رهبری:

مذاکره با غربی‌ها گره گشا نیست/عهدشکنی آمریکا سند حقانیت ملت ایران است

مذاکره با غربی‌ها گره گشا نیست/عهدشکنی آمریکا سند حقانیت ملت ایران است
کد خبر: 220056/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/09/23 ساعت: 8:15 AM


عضو خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: خباثت های آمریکایی ها هنوز ادامه دارد و نه تنها مذاکره با آمریکا گره گشا نبوده، بلکه به اذعان خودشان بعد از برجام، تحریم ها را افزایش دادند و امروز همه با هر طیف و جناحی اذعان دارند که آمریکائیها بد عهدند، البته باید از تجربه برجام درس عبرت گرفت.به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین، آیت الله علی اسلامی، نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان با اشاره به عهدشکنی آمریکای جنایتکار در مسئله برجام، گفت: عهدشکنی آمریکایی‌ها در موضوع برجام سند حقانیت ملت ایران است و اکنون دنیا فهمید که موضوعاتی نظیر هسته‌ای،حقوق بشر، موشکی تنها بهانه‌ای است که آمریکا با آنها به دنبال اعمال فشار به ایران برای توسعه دامنه سلطه خویش در منطقه است.

 وی خاطرنشان کرد: خباثت‌های آمریکایی‌ها هنوز ادامه دارد و نه تنها مذاکره با آمریکا گره گشا نبوده، بلکه به اذعان خودشان بعد از برجام، تحریم‌ها را افزایش دادند و امروز همه با هر طیف و جناحی اذعان دارند که آمریکائی‌ها بد عهدند، البته باید از تجربه برجام درس عبرت گرفت.

امام جمعه تاکستان ادامه داد: آمریکایی‌ها با ما دشمنی دارند و به دنبال براندازی نظام اند و علت این امر در این است که نظام اسلامی هرگز اجازه ذلت و خواری به ما را در مقابل استکبار نمی‌دهد.

اسلامی، به خباثت و کینه توزی آمریکای جنایتکار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و اظهارداشت: اسناد خیانت‌های آمریکا باید در کتاب‌ها منتشر شوند تا جوانان ما با خباثت‌های آمریکایی ها آشنا شوند.

وی با بیان این که عهدشکنی آمریکا سند حقانیت ملت ایران است، ابراز داشت: کشور ما در مسئله برجام صداقت خود را به دنیا نشان داد، اما آمریکا با نقض عهد، دشمنى خود را علیه ملت ایران ثابت کرد.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری، دولت آمریکا را بدعهد، قانون شکن و فریبکار خواند و افزود: برخی معتقدند تصویب این قانون در سنا، تحریم نیست، بلکه تمدید مجدد قانون گذشته است، باید به آنان گفت وضع تحریم جدید با تمدید تحریمی که مدت زمان آن به اتمام رسیده هیچ تفاوتی ندارد و این مسله ذات پلید آمریکا را به همگان نشان داد.
انتهای پیام/2002
منبع:تاک پرس


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.