برخورد جدی با گرانفروشی و احتکار در تاکستان
پنج شنبه 2 اسفند 1397

برخورد جدی با گرانفروشی و احتکار در تاکستان

کد خبر: 21835/ کدخبرنگار : 11/ تاریخ انتشار: 2014-02-16 23:35:16
تاک پرس: یاسر رحمانی  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تاکستان با اشاره به اینکه تشدید نظارت ها در حوزه اصناف ضروری است، اظهار داشت: این مهم بیانگر این است که اصناف امروز نقش تعیین کننده و بسیار مهمی را در یک شهر و جامعه برعهده دارند.

به گزارش تاک پرس، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تاکستاندر گفت و گو با خبرنگار تاک پرسبا بیان اینکه بازرسی و نظارت جزو اصول مهم در حوزه بازار است، ابراز داشت: در این راستا اکیپ های بازرسی با توجه به ضرورت های  موجود به گسترش رضایت مندی شهروندان از اصناف و بازاریان می پردازند.

این مسئول با تأکید براینکه باید مردم نیز در راستای گسترش نظارت و بازرسی تأثیرگذار باشند، ابراز داشت: متأسفانه بسیاری از سودجویان امروزه با استفاده از شگردهای مختلف در راستای افزایش قیمت و احتکار گام بر می دارند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان تاکستان بیان کرد: در این راستا باید تا با چارچوب های مشخص و مدون بازرسی این مهم را به حداقل رسانید و کاهش داد.

رحمانی با بیان اینکه تاکستان در حوزه اصناف پیشرفت هایی را داشته است، ابراز داشت: از اینکه شهروندان تاکستانی در حوزه اصناف و اطلاع گرانفروشی اقدام کرده اند باید تقدیر و تشکر کرد.

انتهای خبر/۱۰۰۷/۹۱۱۰

0

نوشته شده توسط asadi در یکشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۹:۰۷ ق.
ظبا کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.