مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی قزوین دستگیر شد
دو شنبه 28 خرداد 1397

دادستان قزوین:

مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی قزوین دستگیر شد

مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی قزوین دستگیر شد
کد خبر: 217588/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/09/09 ساعت: 2:38 PM


دادستان عمومی و انقلاب قزوین از بازداشت مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی قزوین به اتهام دعوت به حمایت از فتنه‌گران در فضای مجازی خبر داد.به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی دادستان قزوین ضمن اعلام خبر بازداشت یکی از مدیران ادارات دولتی قزوین اظهار داشت: این مدیر چندی پیش با دعوت عموم کاربران فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به حمایت یکی از فتنه‌گران بازداشت شد.

وی افزود: این فرد در فضای مجازی با دعوت کاربران به پیوستن کمپینی با عنوان «حامیان یکی از فتنه‌گران در شبکه‌های اجتماعی» اقدام به این عمل کرده بود.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین خاطرنشان کرد: در پی این ماجرا تعداد بی‌شماری از اهالی رسانه و عموم مردم نسبت به اقدام صورت گرفته و دعوت به حمایت از فتنه‌گران توسط مدیر روابط عمومی یکی از دستگاه‌های دولتی در قزوین واکنش نشان دادند که نسبت به بازداشت این فرد اقدام شد.

صادقی‌نیارکی بیان کرد: هر گونه اقدام در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رصد شده و همه عموم مردم و همچنین مسؤولان باید بدانند که اجرای قانون در فضای مجازی هیچ تفاوتی با فضای حقیقی نداشته و چه بسا قاطع‌تر و دقیق‌تر هم اجرا می‌شود، به همین دلیل افراد ضمن رعایت شئون نظام مقدس جهموری اسلامی و احترام به قوانین و مقرارت از ارتکاب به تخلف در شبکه‌های اجتماعی پرهیز کرده و ابزار دست فتنه‌گران نشوند.

به گزارش فارس، (ع.ر) که مدیر روابط عمومی یکی از ادارات دولتی در قزوین است چندی پیش با انتشار کمپین حمایت یکی از محکومین فتنه به نام (ن.م) اقدام به پیوستن کاربران شبکه‌های اجتماعی به کمپین این فتنه‌گر پرداخته بود که با اعتراضات گسترده اهالی رسانه و عموم مردم روبه‌رو شد و معترضان به این عمل، خواستار برخورد چنین اقداماتی از سوی مدیران دستگاه‌های نظارتی شده بودند.

گفتنی است چندی پیش نامه‌ای که از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس در حمایت از (ن.م) صادر شده بود هم توسط سیده‌حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی به امضا رسید که کاربران شبکه‌های اجتماعی و اهالی رسانه به این موضوع واکنش نشان داده بودند.
انتهای پیام/2002منبع خبر : فارس قزوین

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.