عامل قاچاق موتورسیکلت در قزوین محکوم شد
جمعه 4 خرداد 1397

مدیرعامل تعزیرات حکومتی استان:

عامل قاچاق موتورسیکلت در قزوین محکوم شد

عامل قاچاق موتورسیکلت در قزوین محکوم شد
کد خبر: 217306/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/09/07 ساعت: 10:40 AM


مدیرعامل تعزیرات حکومتی استان از محكوميت عامل قاچاق موتور سیکلت در این استان خبر داد.محمود احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، اظهار کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین با دریافت گزارش مبني بر نگهداري یک دستگاه موتور سيكلت قاچاق موفق به کشف آن شدند.

وی در ادامه افزود: با تشکیل پرونده جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد.

مدیرکل تعزیرات استان قزوین ادامه داد: شعبه هفتم با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت بپرداخت مبلغ 000 000 176 ريال (يكصدوهفتادو شش ميليون ريال ) جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود. 

محکومیت عامل قاچاق البسه 
همچنین احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محكوميت عامل قاچاق البسه در این استان خبر داد.

وی ادامه داد: با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوري پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی نزدیک به 1200ثوب انواع البسه كشف شد.

این مسئول اذعان کرد: پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد.

وی در پایان گفت: شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت مبلغ 000 200 98ريال (نودو هشت ميليون و دويست هزار ريال ) جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.