ورود 11 دستگاه خودروی آریو به شبکه تاکسی بی‌سیم
شنبه 5 خرداد 1397

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین خبر داد:

ورود 11 دستگاه خودروی آریو به شبکه تاکسی بی‌سیم

ورود 11 دستگاه خودروی آریو به شبکه تاکسی بی‌سیم
کد خبر: 217259/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/09/06 ساعت: 12:06 PM


مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: به منظور ارائه خدمات باکیفیت تر به شهروندان، 11 دستگاه خودروی آریو وارد شبکه تاکسی بیسیم 133 شده است.عبدالعلی دربندی زاده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، اظهار کرد: یکی از واحدهایی که تحت نظارت سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین به شهروندان خدمات ارائه می‌دهد، شبکه تاکسی بی سیم است.

وی عنوان کرد: به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان 11 دستگاه خودروی آریو به شبکه تاکسی بی سیم سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین وارد شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: این خودرو پیشرفته تر از سایر خودروهایی است که هم اکنون در شبکه تاکسی بی سیم فعال بوده و ایمنی و امکانات بیشتری به ویژه در سفرهای برون شهری دارد.

دربندی زاده با بیان اولویت‌هایی که برای تاکسیرانان متقاضی دریافت خودروی آریو در نظر گرفته شده است، گفت: فعالیت در شبکه تاکسی بی سیم 133، شرکت کوروش تاکسی، شرکت بی سیم تاکسیرانان، شرکت‌های آژانس سطح شهر، خطوط درون شهری، تاکسی‌های گردشی و بخش خصوصی، از جمله اولویت‌های در نظر گرفته شده برای واگذاری خودروی آریو است.

دربندی زاده خاطرنشان کرد: یک سال استفاده رایگان از کارواش البته در صورت تمایل فعالیت در تاکسی بی سیم 133، بخشودگی 10 میلیون ریالی ورودی تاکسی بی سیم و بخشودگی 9 میلیون ریالی از شهریه تاکسی بی سیم و پیگیری اخذ مجوز از شورا برای افزایش نرخ خدمات، از دیگر امتیازات در نظر گرفته شده از سوی سازمان به شمار می‌رود.

وی با اشاره به شرایطی که برای دریافت خودروهای فرسوده در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: خودروی فرسوده بالای 10 سال به بالا بوده و سند مالکیت و پروانه تاکسیرانی داشته باشد که با داشتن چنین شرایطی 50 میلیون ریال بابت گواهی اسقاط لحاظ می شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین یادآور شد: هم اکنون نیز به منظور حمایت سازمان از تاکسیرانانی که خودروهای آریو را دریافت کرده اند، رایزنی با دستگاه اجرایی استان به منظور استفاده آنان از این خودروها در همایش ها، سمینارها و سایر برنامه ها در جریان است.
پایان پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.