عامل قاچاق انواع البسه و پارچه در قزوین محکوم شد
دو شنبه 31 اردیبهشت 1397

توسط تعزیرات حکومتی استان؛

عامل قاچاق انواع البسه و پارچه در قزوین محکوم شد

عامل قاچاق انواع البسه و پارچه در  قزوین محکوم شد
کد خبر: 216956/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/08/27 ساعت: 1:26 PM


خودروی حاوی انواع البسه و پارچه قاچاق توسط ماموران مبارزه با قاچاق كشف شد.محمود احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، از محكوميت عامل قاچاق انواع البسه در این استان خبر داد.

وی در ادامه افزود: با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها به خودروی سواری مشکوک شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ادامه داد: پس از متوقف ساختن این خودرو توسط ماموران مبارزه با قاچاق در طی بازرسی بیش از 550 ثوب انواع البسه قاچاق كشف كشف شد.

وی اذعان کرد: پس از تشکیل این پرونده جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد.

احمدی عنوان کرد: شعبه هفتم با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت بپرداخت مبلغ پرداخت يكصد ميليون ريال (000 000 100ريال) جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.

وی همچنین درباره قاچاق پارچه در استان اظهار کرد: با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوري پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی نزدیک به 700 ثوب كشف شد.

این مسئول ابراز کرد: با تشکیل این پرونده و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد.

وی در پایان عنوان کرد: شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت بپرداخت مبلغ 000 000 60ريال (شصت ميليون ريال ) جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.
انتهای پیام/2002


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.