امحاء تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته در یک بیمارستان خصوصی
پنج شنبه 3 خرداد 1397

مدیرعامل تعزیرات حکومتی استان قزوین خبرداد:

امحاء تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته در یک بیمارستان خصوصی

امحاء تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته در یک بیمارستان خصوصی
کد خبر: 216707/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/08/18 ساعت: 9:28 AM


مدیر کل تعزيرات حكومتي استان قزوين از امحاء تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته در یک بیمارستان خصوصی در قزوین خبر داد.محمود احمدي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، اظهار کرد: یک بیمارستان خصوصی به علت استفاده از تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته در تعزيرات حكومتي استان قزوين محکوم شد.
مدیر کل تعزيرات حكومتي استان قزوين از امحاء تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته در یک بیمارستان خصوصی در قزوین خبر داد.

وی در ادامه افزود: حسب گزارش بازرسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین از یک بیمارستان خصوصی که از تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته استفاده می‌کرد، پرونده اي تشكيل شد.

این مسئول ادامه داد: پرونده این تخلف به شعبه ششم ویژه رسیدگی به تخلفات بهداشتی و درمانی تعزيرات حكومتي استان قزوین ارسال شد و شعبه رسیدگی کننده تخلف انتسابي را محرز تشخيص داده و دستور به امحا کلیه تجهیزات پزشکی تاریخ گذشته بیمارستان خصوصی داد.

عامل قاچاق پوشک بچه در قزوین محکوم شد
احمدی در ادامه محمود احمدی از محكوميت عامل قاچاق پوشک بچه در این استان خبر داد.

وی اذعان کرد: با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوري پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی حدود 500 ثوب انواع البسه خارجي كشف شد.

مدیرکل تعزیرات استان قزوین بیان کرد: با تشکیل این پرونده و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد.

وی در پایان عنوان کرد: شعبه هفتم با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت 000 000 157ريال (يكصدو پنجاه وهفت ميليون ريال ) جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.