بانک‌ها محدودیتی در پرداخت اعتبارات نخواهند داشت
چهار شنبه 2 خرداد 1397

رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت قزوین:

بانک‌ها محدودیتی در پرداخت اعتبارات نخواهند داشت/ در4 گروه به واحدهای تولیدی تسهیلات می‌دهیم

 بانک‌ها محدودیتی در پرداخت اعتبارات نخواهند داشت/ در4 گروه به واحدهای تولیدی تسهیلات می‌دهیم
کد خبر: 215966/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/07/19 ساعت: 1:25 PM


رئیس سازمان صنعت و معدن قزوین در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان که با حضور معاونین و مسئولان ادارت شهرستان برگزار شد، از رفع محدودیت پرداخت تسهیلات واحد های تولیدی به صورت مستقیم توسط بانک‌های عامل استان خبر داد.به گزارش خبرنگار اقتصادی صبح قزوین، جلسه کارگروه تخصصی اشتغال سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین شب گذشته(یکشنبه) با حضور پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین، معاونین و مسئولین ادرات شهرستان در سالن جلسات سازمان صنعت،معدن و تجارت برگزار شد.
علی پرزحمت در این کارگروه بیان کرد: طبق آخرین آمار ارائه شده تاکنون 4500 تقاضای تسهیلات ثبت نام شده در سامانه بهین یاب و 5500 مورد پرداخت مستقیم در کل کشور نهایی شده است.
وی تصریح کرد: بعد از تصویب و ابلاغ مصوبه بانک مرکزی در هفته گذشته از این پس بانک‌ها محدودیتی در اعطای اعتبارات نخواهند داشت و همین مسأله نوید بخش روزهای خوش برای صنعت استان در آینده نزدیک خواهد بود.
وی در ادامه افزود: تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی در چهارگروه که شامل گروه A تسهیلات سامانه بهین یاب، گروه B پرداخت‌های مستقیم بانک‌ها، گروه Cپرداخت‌های مربوط به مصوبات سفر دکتر جهانگیری و گروه D مربوط به مصوبات سفر ریاست محترم جمهور پرداخت تسهیلات به هزار واحد تولیدی را شامل می‌شود.
در پایان این جلسه ضمن تعیین و ابلاغ برش سهمیه شهرستان‌ها در حوزه اشتغال، مدیران ادارت شهرستان گزارشی از آخرین وضعیت اشتغال حوزه مدیریتی خود را به رائه کردند.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.