ثبت 957 درخواست ایثارگران قزوین از ریاست جمهوری در سامانه سم
سه شبه 30 بهمن 1397

مدیرکل بنیاد شهید قزوین عنوان کرد

ثبت 957 درخواست ایثارگران قزوین از ریاست جمهوری در سامانه سماد

ثبت 957 درخواست ایثارگران قزوین از ریاست جمهوری در سامانه سماد
کد خبر: 215739/ کدخبرنگار : 50/ تاریخ انتشار: 1395/07/11 ساعت: 3:10 PM


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: طی سفر ریاست جمهوری به قزوین، 957 درخواست خانواده شاهد و ایثارگر استان در سامانه سامد ثبت شد.به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین صبح امروز اظهار کرد: طی سفر ریاست جمهوری به قزوین، مرکز ارتباطات مردمی استان قزوین، از ششم مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین دایر شد.
وی گفت: در مرکز ارتباطات مردمی استان قزوین، غرفه‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به دلیل اینکه بیشترین ارتباط را با جامعه هدف داشت، دایر شد.
این مسئول افزود: در این غرفه، معاونان بنیاد مستقر بوده و به درخواست‌های جامعه‌ هدف در قالب نامه‌ها و تماس‌های تلفنی، رسیدگی کرده و پاسخ ‌دادند.
حقایق‌پور گفت: در مرکز ارتباطات مردمی، کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به درخواست‌های مردمی، شبانه‌روزی پاسخ داده و درخواست‌های آنها را در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم با دولت، ثبت کردند.
این مسئول افزود: از ششم تا نهم مهر ماه کارکنان بنیاد مستقر در مرکز ارتباطات مردمی، به درخواست‌های تماس‌گیرندگان با خطوط 111 پاسخ داده و به مدت دو روز نیز نامه‌های ارسالی مردم به این مرکز را در سامانه سامد ثبت ‌کردند.
وی گفت: در سامانه سامد، بیش از 78 هزار نفر درخواست مردمی ثبت شد که 957 فقره مربوط به خانواده‌های شاهد و ایثارگر می‌باشد، همچنین از این آمار یکصد و 50 مورد از درخواست‌ها مربوط به سایر دستگاه‌های اجرایی‌ است که به دستگاه‌های مربوطه ارجاع داده شده است.
این مسئول افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین یک ماه فرصت دارد تا به 807 درخواست خانواده‌های شاهد و ایثارگر، پاسخ‌های لازم را ارائه بدهد.
حقایق‌پور در پایان، اشتغال، وام کم‌بهره، کمک بلاعوض و رسیدگی به درخواست‌ها در دستگاه‌های اجرایی را از مهمترین درخواست‌های خانواده‌های شاهد و ایثارگر ذکر کرد.
انتهای پیام/7003با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.