هاشمی با اظهارات کینه‌ورزانه خود آب به آسیاب دشمن می‌ریزد
دو شنبه 4 تیر 1397

نماینده مردم قم در مجلس:

هاشمی با اظهارات کینه‌ورزانه خود آب به آسیاب دشمن می‌ریزد

هاشمی با اظهارات کینه‌ورزانه خود آب به آسیاب دشمن می‌ریزد
کد خبر: 215281/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/06/21 ساعت: 9:26 AM


نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران از آن نیروهای مسلح انقلابی ما است. آقای هاشمی با بیان این حرفها آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی،افزود: حرفی که هاشمی می‌زند با واقعیت روز منافات دارد، چرا که ژاپنی‌ها پس از گذشت ۶ دهه زیستن و تحت حمایت امریکایی‌ها تصمیم گرفته‌اند ارتش خود را احیا کنند و به موضوع دفاعی خود اهمیت دهند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتدار هر کشور وابسته به نیروهای مسلح آنها است، تصریح کرد: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران از آن نیروهای مسلح انقلابی ما است. آقای هاشمی با بیان این حرف‌ها آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.

ذوالنور تصریح کرد: این نوع حرف‌ها چیزی جز کینه‌ورزی با نیروهای انقلابی نظام نیست. درحالی که نیروهای مسلح به بهترین دستاوردهای نظامی و توان دفاعی دست یافته‌اند و باید حمایت‌های ویژه‌ای از این نیروهای مخلص و انقلابی شود، آقای هاشمی بدنبال حذف نیروهای مسلح است.

وی به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبری معظم فرمودند: «برای تأمین امنیت ملت، کشور و آینده، باید علاوه برتوان دفاعی، توان تهاجمی را نیز افزایش داد»، حالا هاشمی معتقداست باید ارتش و سپاه و کل بنیه دفاعی و تجهیزات پیشگیرانه را کنار گذاشت تا به رشد اقتصادی برسیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان سخنان خود، خاطرنشان کرد: هاشمی در اوایل فروردین امسال توان موشکی ایران را نشانه گرفت ولی با هشدار صریح رهبر معظم انقلاب حرف خود را پس گرفت. بنابراین اگر کشور از امنیت کامل برخوردار است، همه از جان برکفی‌های این نیروهای مسلح است.
انتهای پیام/3009
منبع:کیوسنا


با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.