توزیع کتاب‌های درسی پایه ابتدایی و پیش‌دانشگاهی در قزوین
شنبه 29 دی 1397

معاون اداره‌کل آموزش و پرورش قزوین خبر داد:

توزیع کتاب‌های درسی پایه ابتدایی و پیش‌دانشگاهی در قزوین

توزیع کتاب‌های درسی پایه ابتدایی و پیش‌دانشگاهی در قزوین
کد خبر: 207282/ کدخبرنگار : 24/ تاریخ انتشار: 1395/04/29 ساعت: 12:52 PM


مرتضی سمیعی گفت: توزیع کتاب‌‌های درسی پایه ابتدایی و پیش‌دانشگاهی از 15 شهریور ماه سال جاری آغاز شده و تا پایان این ماه به اتمام می‌رسد.به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، مرتضی سمیعی، معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین اظهار کرد: با توجه به اینکه کتب درسی یکی از منابع مهم در امر تدریس دانش‌آموزان محسوب می‌شود ثبت‌نام برای خرید این کتاب‌ها در بازه زمانی مشخصی صورت می‌گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه دهم شهریور ماه سال جاری به عنوان آخرین مهلت ثبت‌نام و ثبت تغییرات برای کتب درسی ابتدایی و پیش‌دانشگاهی از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام شده است تلاش خانواده‌ها برای ثبت‌نام از کتاب‌ها امری مهم محسوب می‌شود.

معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: ثبت‌نام برای خرید کتاب‌های درسی پایه‌های ابتدایی و پیش‌دبستانی به روش اینترنتی صورت می‌گیرد و والدین می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی «http://irtextbook.ir و یا www.rtextbook.com» برای خرید کتب درسی فرزندان خود اقدام کنند.

سمیعی بیان کرد: با توجه به اینکه آخرین مهلت ثبت‌نام و ثبت تغییرات کتب درسی ابتدایی و پیش دانشگاهی تا 10 شهریور ماه سال جاری است والدین و دانش‌آموزان باید در زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

این مسؤول به زمان توزیع و ارائه کتاب‌های درسی به دانش‌آموزان پرداخت و تصریح کرد: توزیع کتاب‌‌های درسی پایه‌های ابتدایی و پیش‌دانشگاهی از 15 شهریور سال جاری آغاز و تا پایان شهریور ماه به اتمام می‌رسد.

معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین عنوان کرد: اگر دانش‌آموزان و والدین در بازه زمانی تعیین شده نسبت به خرید کتاب‌های درسی اقدام کنند با مشکلات کمتری روبه‌رو می‌شوند.

انتهای پیام/1404با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.