نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته‌ای در قزوین برگزار می‌شو
سه شبه 27 آذر 1397

تیرماه؛

نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته‌ای در قزوین برگزار می‌شود

نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته‌ای در قزوین برگزار می‌شود
کد خبر: 197547/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/03/23 ساعت: 12:38 PM


نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته‌ای تیرماه سال جاری در قزوین برگزار می‌شود.به گزارش خبرنگار دانشگاهصبح قزوین، نخستین کنفرانس تحقیقات میان رشته‌ای‌ در مهندسی‌ کامپیوتر، برق، مکانیک و مکاترونیک بیست چهارم تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.
این کنفرانس توسط مرکز آموزش عالی‌ فنی‌ و مهندسی‌ بوئین زهرا در محل پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار می‌شود و هدف آن به اشتراک گذاشتن تجارب و نتایج تحقیقات میان رشته‌ای‌ برای یافتن راهکار‌های نوین و خلاقانه در جهت حل چالش‌های پیش روی صنعت کشور و کاربردی نمودن تحقیقات دانشگاهی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود.

دکتر احمد محمدی و دکتر مجتبی‌ ولی‌ بیگی دبیران اجرایی کنفرانس ضمن اعلام کاربردی بودن تحقیقات ارائه شده در این کنفرانس بر نقش دانشگاه‌های چابک در بهینه سازی صنایع و رابطه کاربردی آنها با شهرک‌های صنعتی‌ منطقه تاکید کردند.
در همین راستا سخنرانان کلیدی دعوت شده به کنفرانس از محققان دانشگاهی هستند که در حوزه‌های مختلف فناوری، صنعت و تجارت الکترونیک مسئولیت اجرای داشته و با تشریح چالش‌های موجود، زمینه مناسبی برای تحقیقات دانشجویان و محققان شرکت کننده در کنفرانس مهیا می‌کنند.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.