نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته‌ای در قزوین برگزار می‌شو
دو شنبه 3 اردیبهشت 1397

تیرماه؛

نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته‌ای در قزوین برگزار می‌شود

نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته‌ای در قزوین برگزار می‌شود
کد خبر: 197547/ کدخبرنگار : 23/ تاریخ انتشار: 1395/03/23 ساعت: 12:38 PM


نخستین کنفرانس ملی تحقیقات بین رشته‌ای تیرماه سال جاری در قزوین برگزار می‌شود.به گزارش خبرنگار دانشگاهصبح قزوین، نخستین کنفرانس تحقیقات میان رشته‌ای‌ در مهندسی‌ کامپیوتر، برق، مکانیک و مکاترونیک بیست چهارم تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.
این کنفرانس توسط مرکز آموزش عالی‌ فنی‌ و مهندسی‌ بوئین زهرا در محل پارک علم و فناوری استان قزوین برگزار می‌شود و هدف آن به اشتراک گذاشتن تجارب و نتایج تحقیقات میان رشته‌ای‌ برای یافتن راهکار‌های نوین و خلاقانه در جهت حل چالش‌های پیش روی صنعت کشور و کاربردی نمودن تحقیقات دانشگاهی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود.

دکتر احمد محمدی و دکتر مجتبی‌ ولی‌ بیگی دبیران اجرایی کنفرانس ضمن اعلام کاربردی بودن تحقیقات ارائه شده در این کنفرانس بر نقش دانشگاه‌های چابک در بهینه سازی صنایع و رابطه کاربردی آنها با شهرک‌های صنعتی‌ منطقه تاکید کردند.
در همین راستا سخنرانان کلیدی دعوت شده به کنفرانس از محققان دانشگاهی هستند که در حوزه‌های مختلف فناوری، صنعت و تجارت الکترونیک مسئولیت اجرای داشته و با تشریح چالش‌های موجود، زمینه مناسبی برای تحقیقات دانشجویان و محققان شرکت کننده در کنفرانس مهیا می‌کنند.
انتهای پیام/2002با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.