تصادفات جاده‌ای و غرق شدگی در دریا از مهمترین مشکلات مازندرا
دو شنبه 1 بهمن 1397

تصادفات جاده‌ای و غرق شدگی در دریا از مهمترین مشکلات مازندران است

کد خبر: 189659/ کدخبرنگار : 46/ تاریخ انتشار: 1395/03/05


دبیر علمی همایش اورژانس‌های بیمارستانی گفت: با توجه به موقعیت مازندران در پذیرایی از مهمانان تابستانی، موضوع تصادفات جاده‌ای و غرق شدگی در دریا از مهمترین مشکلات استان به شمار می‌رود.دبیر علمی همایش اورژانس‌های بیمارستانی گفت: با توجه به موقعیت مازندران در پذیرایی از مهمانان تابستانی، موضوع تصادفات جاده‌ای و غرق شدگی در دریا از مهمترین مشکلات استان به شمار می‌رود.

به گزارش صبح قزوین( صبح قزوین)، منطقه مازندران، فرزاد بزرگی در مراسم آغاز به کار همایش سه روزه اورژانس‌های بیمارستانی در ساری اظهار کرد: اورژانس به عنوان یکی از خطوط اولیه مراجعه به حوزه بهداشت و درمان می‌تواند ارائه دهنده اطلاعات مناسبی برای بیماران باشد.

وی بیان کرد: این همایش در آغاز فصل تابستان برگزار شد تا بتوانیم بخشی از حوادث را کنترل کنیم.

دبیر علمی همایش اورژانس های بیمارستانی کشور بیان کرد: 200 مقاله توسط دبیرخانه پذیرش شده است که به عنوان پوستر مقاله ارائه خواهد شد. در پایان پنل برتر، مقاله برتر و دو پوستر برتر، معرفی و جوایزی اهدا خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه این همایش از 5 خرداد تا هفتم خرداد به مدت سه روز برگزار خواهد شد، یادآور شد: در این همایش 9 پنل تخصصی با عناوین احیاء، مدیریت اورژانس، کاهش هوشیاری، بیماری‌های محیطی، ترومای بلانت، اطفال، ترومای نافذ، درد قفسه سینه و بیوتروریسم و بیماری‌های عفونی ارائه می‌شود. همچنین چهار مقاله در همایش قرائت خواهد شد.

انتهای پیاممنبع خبر : علمی و فناوری ایسنا

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.