کودک آزاری و پرداخت رشوه، اتهامات جدید رییس سابق مجلس نمایند
سه شبه 2 بهمن 1397

کودک آزاری و پرداخت رشوه، اتهامات جدید رییس سابق مجلس نمایندگان آمریکا

کد خبر: 162827/ کدخبرنگار : 46/ تاریخ انتشار: 1395/01/21


دادستانان آمریکایی می‌گویند، رییس‌ اسبق مجلس نمایندگان این کشور متهم به پرداخت حق‌السکوت برای جلوگیری ازافشای سوابق کودک آزاری است.دادستانان آمریکایی می‌گویند، رییس‌ اسبق مجلس نمایندگان این کشور متهم به پرداخت حق‌السکوت برای جلوگیری ازافشای سوابق کودک آزاری است.

به گزارش صبح قزوین ( صبح قزوین) به نوشته روزنامه گاردین، بر اساس مدارک دادگاه گفته می‌شود دنیس هاسترت، رییس‌ پیشین مجلس نمایندگان آمریکا با قربانیان کودک آزاری خود که در زمان وقوع تعرض جنسی پسرانی 14 ساله بوده‌اند برای پرداخت حق‌السکوتی به مبلغ 3.5 میلیون دلار توافق کرده بوده است.

این اولین بار است که یک مقام قضایی پرداخت حق‌السکوت برای پنهان کردن تعرض جنسی‌ از جانب هاسترت را که بین سال‌های 1999 تا 2007 رییس‌ مجلس نمایندگان آمریکا بوده است ، تایید می‌کند.

ادعا‌های تعرض جنسی از سوی هاسترت به سال‌ها 1965 تا 1981 برمی‌گردد؛‌ زمانی که وی در دبیرستانی در شیکاگو مربی تیم کشتی بود. دادستانان اما معتقدند هاسترت حتی زمانی که برای اولین بار جهت برعهده گرفتن سمت‌های دولتی اقدام کرده نیز به اقدام خود در تعرض جنسی به پسر بچه‌ها ادامه می‌داده است.

هاسترت که در داگاه پیشین خود در ماه اکتبر به نقض قوانین بانکی متهم شد قرار است بار دیگر و به اتهام پرداخت حق‌السکوت در 27 آوریل در دادگاه حاضر شود.

انتهای پیاممنبع خبر : علمی و فناوری ایسنا

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.