سیستان و بلوچستان یکی از امن ترین مرزهای کشور را دارد
چهار شنبه 1 اسفند 1397

سردار اشتری:

سیستان و بلوچستان یکی از امن ترین مرزهای کشور را دارد

سیستان و بلوچستان یکی از امن ترین مرزهای کشور را دارد
کد خبر: 148695/ کدخبرنگار : 36/ تاریخ انتشار: 1394/12/19 ساعت: 10:04 AM


فرمانده نیروی انتظامی گفت: هم اینک سیستان و بلوچستان به دلیل آمادگی بالای نیروهای نظامی و انتظامی در آن ،یکی از امن ترین مرزهای کشور را دارد.به گزارش سرویس اجتماعی  صبح قزوین، سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در کنفرانس خبری در زاهدان اظهار داشت: با اقدامات انجام شده سیستان و بلوچستان جزء استان های امن کشور محسوب می شود.
وی با اشاره به انسداد مرز در سیستان و بلوچستان ادامه داد: موضوع انسداد مرز به وزارت کشور منعکس شده و در صورت اعطای اعتبار به نیروی انتظامی مرزهای این استان به طور کامل به روی بیگانگان بسته خواهد شد.
وی افزود: هم اینک نقاط حساس و آسیب پذیر مرز بسته شده است و امیدواریم به زودی سایر نقاط آن نیز بسته شود.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به وضعیت معیشتی کارکنان نیروی انتظامی تصریح کرد: رسیدگی به وضعیت معیشتی کارکنان نیروی انتظامی در سراسر کشور به ویژه در مناطق محروم و حساسی مانند سیستان و بلوچستان از اولویت های نیروی انتظامی است که در سال 95 برای آن برنامه هایی وجود دارد.
سردار اشتری با اشاره به افتتاح مرکز مانیتورینگ در زاهدان خاطرنشان کرد: پایش تصویر از نیازهای مجموعه انتظامی استان محسوب می شود و افتتاح مرکز مانیتورینگ در فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان امنیت استان را ارتقا می دهد.
وی بیان کرد: این مرکز نظارت کاملی بر تهدیدها و جرائم دارد و می تواند نقش پیشگیرانه داشته باشد.
وی اظهار داشت: با انجام اقدامات لازم، نرخ جرائم در سیستان و بلوچستان کاهش یافته است.
سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی روز چهارشنبه پس از بهره برداری از پلی کلینیک تخصصی بعثت ناجا و افتتاح همزمان 191 طرح نیروی انتظامی،مرکز مانیتورینگ نیروی انتظامی و حضور در جمع خبرنگاران استان هم اینک در همایش سرداران و 2 هزار شهید سیستان و بلوچستان در زاهدان شرکت کرده است.

انتهای پیام/7008


منبع خبر : ایرنا

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.