بازدید مدیران دفاتر فرهنگ پایداری حوزه هنری از مناطق عملیاتی
سه شبه 2 بهمن 1397

بازدید مدیران دفاتر فرهنگ پایداری حوزه هنری از مناطق عملیاتی جنوب

کد خبر: 146851/ کدخبرنگار : 46/ تاریخ انتشار: 1394/12/16


مدیران دفا‌تر فرهنگ و مطالعات پایداری مراکز استان‌های حوزه هنری با حضور جمعی از هنرمندان و راویان دفاع مقدس در قالب کاروان های راهیان نور ولایت شهرداری تهران از روزهای 13 تا 16 اسفند ماه از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.مدیران دفا‌تر فرهنگ و مطالعات پایداری مراکز استان‌های حوزه هنری با حضور جمعی از هنرمندان و راویان دفاع مقدس در قالب کاروان های راهیان نور ولایت شهرداری تهران از روزهای 13 تا 16 اسفند ماه از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.

به گزارش صبح قزوین،این بازدید به همراه کاروان منطقه هفت راهیان نور شهرداری تهران به مدت چهار روز با حضور بیش از 40 نفر از مدیران دفا‌تر فرهنگ و مطالعات پایداری مراکز استان‌های حوزه هنری و هنرمندان و راویان دفاع مقدس و زیارت یادمان های شهدای شلمچه ، هویزه،طلائیه و یادمان‌های عملیات‌های فتح‌المبین و کربلای 4 صورت گرفت.

روایتگری سردار سید صالح موسوی مدافع نوجوان روزهای مقاومت خرمشهر و حبیب احمدزاده از رزمندگان مقاومت حصرآبادان و نویسنده دفاع مقدس از دیگر برنامه های این بازدید بود.

این بازدید به همت باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت و در راستای تفاهم نامه باغ موزه دفاع مقدس و حوزه هنری کودک و نوجوان انجام شد.منبع خبر : علمی و فناوری ایسنا

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.