ثبت 4 مورد تذکر برای شرکت های حمل و نقل درون شهری در دو ماه
یکشبه 5 اسفند 1397

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد

ثبت 4 مورد تذکر برای شرکت های حمل و نقل درون شهری در دو ماهه گذشته

 ثبت 4 مورد تذکر برای شرکت های حمل و نقل درون شهری در دو ماهه گذشته
کد خبر: 115417/ کدخبرنگار : 36/ تاریخ انتشار: 1394/09/01 ساعت : 12:03 PM


سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: در دو ماهه گذشته 4 مورد تذکر برای شرکت های حمل و نقل درون شهری فعال تحت نظارت این سازمان صادر و در پرونده آنان درج شد.به گزارش سرویس اجتماعی  صبح قزوین، عبدالعلی دربندی زاده افزود: در راستای نظارت مستمر بر عملکرد شرکت های حمل و نقل درون شهری(آژانس ها) برخی از موارد که از دیدگاه آئین نامه ثبت و راه اندازی این شرکت ها تخلف به شمار می رود، به آنان تذکر داده می شود.
وی عنوان کرد: در دو ماهه گذشته 4 مورد تذکر برای شرکت ها حمل و نقل درون شهری فعال تحت نظارت این سازمان صادر و در پرونده آنان درج شده است.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: پارک خودرو درب منازل و مجاورت مغازه های اطراف شرکت حمل و نقل درون شهری(آژانس) به دلیل عدم برخورداری از پارکینگ اختصاصی عمده تخلفی است که تاکسیرانان فعال در این شرکت ها مرتکب می شوند.
دربندی زاده خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه درصد قابل توجهی از شرکت های حمل و نقل درون شهری(آژانس ها) از قبل مجوز گرفتند و در آن شرایط برخورداری از پارکینگ برای این شرکت ها الزامی نبود، الان با مشکلات زیادی در این زمینه روبرو هستیم.
وی یادآور شد: به منظور کاهش این مشکلات مصوب شده که شرکت های حمل و نقل درون شهری برای تغییر مکان و یا اخذ مجوز باید از پارکینگ برخوردار باشند.


انتهای پیام/7008


منبع خبر : تاکسیرانی قزوین

با کانال صبح قزوین اخبار استان و کشور را دنبال کنید


linkedin

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.