سه شبه 4 اردیبهشت 1397
آرشیو اخبار

صبح قزوین گزارش می‌دهد؛

دستان توانمند مخترعان قزوینی نیازمند حمایت دولت است/ شرکت‌های دانش بنیان، قلب تپنده تولیدات داخلی

عدم‌دسترسی به بازارهای جهانی و نبود بازار مناسب داخلی برای محصولات شرکت‌‌های دانش ‌بنیان، در کنار نبود دانش کافی در علم و تجارت و بازاریابی در بین این شرکت‌ها از جمله چالش‌هایی است که در برابر رشد و توسعه‌ی شرکت‌‌های دانش ‌بنیان قرار دارد.
صبح قزوین گزارش میدهد؛

مهمترین اقدامات مدیران استان در سال جاری/ رسالت مسئولان در حمایت از کالای داخلی چیست؟

با آغاز سال جدید و با توجه به شعار "حمایت از کالای ملی" و مشکلات عدیده کارگری انتظار می‌رود تا مسئولین استانی با استفاده از ظرفیت های موجود و همتی مضاعف در جهت تحق شعار سال تلاش کرده و شکوفایی اقتصادی را رقم بزنند .
گذری برفعالیت‌های اجتماعی مرحوم"آیت‌الله باریک بین"؛

شیرینی زندگی نوعروسان قزوینی رنگ و بوی "شیخ هادی" را دارد/ 86 سال برطبق اخلاص!

شیخ هادی باریک بین در کلام دوستانش مردی خستگی ناپذیر، مردم‌دار، مسئولیت پذیر و بسیار تکلیف گرا و توصیه ناپذیر است! بزرگمردی که هیچ وقت مبنای مصلحت اندیشی در مورد افراد را نداشت.
صبح قزوین گزارش می‌دهد؛

مهمترین اقدامات دستگاه‌های اجرایی قزوین در سال 96/ شعار "اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال" در دفاتر مدیران خاک ‌خورد!

در پایان سال با وجود تمام گزارش کارهایی که مدیران دستگاه‌های مختلف استان و کشور ارائه دادند شاهد بودیم با توجه به اعتراضات کارگری و وضع بد تولید و اشتغال شعار سال به خوبی محقق نشد.
صبح قزوین گزارش می‌دهد؛

جوانان قزوینی در روزهای سپید

اعتکاف فرصت نادری است که در طول سال فقط یک‌بار اتفاق می‌افتد تا از این نعمت بزرگ معنوی برای رسیدن به خودشناسی استفاده شود.
صبح قزوین گزارش می‌دهد؛

ناتوانی دولت در مدیریت بازار ارز/ صرافی‌های قزوین ارز نمی‌فروشند!!

به نظر می‌رسد ارگان‌های ذیربط باید نسبت به تعطیلی صرافی‌هایی که ناتوان از ارائه خدمات به مردم هستند و به حتم این ناتوانی ریشه در اوضاع ملتهب ارز و انتفاع شخصی دارد همت گمارند.
گمنامی جاذبه‌های گردشگری استان نزد اهالی قزوین؛

از سفر به هندوستان ایران تا سفر به ماقبل تاریخ

جاذبه‌های طبیعی قزوین از دیگر اختصاصات و امتیازات این ناحیه است که بیرون از استان علاقمندان بیشتری دارد و در عوض قزوینی‌ها، جنگل‌های شمال، کوهستان‌های غرب و کویرهای نواحی مرکزی کشور را بر جاذبه‌های طبیعی خود ترجیح می‌دهند.
صبح قزوین گزارش می‌دهد؛

گذری بر امامزادگان شاخص استان قزوین+تصاویر

استان قزوین با 263 امامزاده و بقعه متبرکه از لحاظ گردشگری مذهبی دارای ظرفیت‌های فراوانی بوده و هر ساله پذیرای تعداد بسیاری از مسافران در ایام مختلف سال به ویژه در تعطیلات نوروزی است.
آداب و رسوم قزوین در عید نوروز؛

نوروز خوانی و کوسه گلین؛ فرهنگی که رنگ کهنگی به خود نمی‌گیرد

نوروز، این رسم ایرانی که سال‌هاست نوید سالی تازه را می‌دهد از تعطیلات عید و شیرینی‌هایش که بگذریم باید طی مراسم خاصی به استقبال کهن ترین جشن به جا مانده از ایران باستان رفت و آمدنش را گرامیداشت.
صبح قزوین گزارش می‌دهد؛

جیب‌های خالی مردم و بازار شب عید/ عیدی‌هایی که کفاف هزینه آخر سال را نمی‌دهد

گرانی و دست خالی خانواده‌ها شادی روزهای عید را تلخ کرده است و مردم ناچارند برای تامین نیاز و خواسته‌های خود، آن چه را که می‌خواهند یا کمتر و یا با کیفیت پایین تر خریداری کنند.
First 1 2 3 4 5  ... Last