جمعه 30 تیر 1396
آرشیو اخبار

معاون سیاسی- امنیتی استاندار قزوین اعلام کرد:

انتقال مصدومان پادگان آبیک به بیمارستان تهران/ علت حادثه اطلاع‌رسانی می‌شود

معاون سیاسی- امنیتی استاندار قزوین بیان کرد: دوتن از سربازان در قزوین بستری هستند و سه تن از سربازان که حال مساعدتری برای ادامه درمان داشتند و مضروب هم جزو آنهاست، به بیمارستان تهران منتقل شدند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین:

افزایش دما از دلایل کاهش فشار آبرسانی بود/ محمدیه، آبیک و قزوین جزو شهرهای کم‌آب استان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بیان کرد: دلیل کاهش فشار آبرسانی سیار به برخی از مناطق کوثر و پونک و مینودر قزوین از ساعت 15 الی 23 شب در روز 15 تیرماه افزایش شدید دما، مشکل برق 5 حلقه چاه و سوختگی الکتروپمپ یک حلقه چاه اصلی شرب قزوین بود
کارگردان و مستندساز برجسته کشور:

مستند "گریز از مرکز" رسانه‌ای ویژه محرومین است/ شهری با تامین 40 درصد مس کشور، هنوز تاکسی و بیمارستان ندارد

کارگردان و مستندساز برجسته کشور بیان کرد: برای درگیر کردن مردم مرکز نشین با مسائلی که مردم نقاط دور دست و مرزی با آن مواجه هستند هرچند به شکل حداقلی ساخت مستند گریز از مرکز به نظر گام خوبی بود.
دبیر بنیاد عفاف و حجاب قزوین:

نگاه یکطرفه در حجاب به زنان یک اشتباه تاکتیکی است/ منتظر اختصاص بودجه شورای شهر قزوین برای حوزه عفاف و حجاب هستیم

دبیر بنیاد عفاف و حجاب قزوین بیان کرد: براساس برنامه راهبردی عفاف و حجاب استان قزوین 360 میلیلون تومان برای سال 96 مصوب شد که این رقم بودجه درصد ناچیزی از بودجه شورای و شهرداری قزوین است که هرساله برای حوزه‌های فرهنگی- اجتماعی هزینه می‌شود.
مصاحبه خواندنی با قاضی نمونه استان قزوین:

11 هزار پرونده را رسیدگی کرده‌ام/ در جریان رسیدگی به برخی پرونده‌ها تهدید جانی و مالی شدم

قاضی نمونه قزوین بیان کرد: در طول ۴ سال فعالیتم در دادسرای قزوین، با توجه به پست مدیریتی که دارم در خصوص چگونگی فرآیند دادرسی پرونده‌ها اظهار نظر می‌کنم اما در طول 3 سالی که در بوبین‌زهرا بودم حدود 11 هزار پرونده را رسیدگی کردم.
رئیس سازمان حج و زیارت استان اعلام کرد:

اعزام 1200 نفر از قزوین به حج تمتع/ نگرانی برای سفر حج امسال نداریم

رئیس سازمان حج و زیارت استان بیان کرد: هیچ نگرانی برای تامین امنیت حجاج وجود ندارد و تعهدات لازم از کشور عربستان گرفته شده و هیچ نگرانی برای تشرف به حج وجود ندارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین:

دولت با قرارداد جدید نفتی توتال، اقتصاد مقاومتی را زیر سوال می‌برد

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین ابراز کرد: دولت با قرارداد جدید نفتی توتال، اقتصاد مقاومتی را زیر سوال می برد و در شرایط امروز جامعه و مشکلات اقتصادی دولت می خواهد یک فرافکنی در جامعه داشته باشد.
نویسنده دفاع مقدس قزوین:

دستگاه‌های اجرایی در حوزه دفاع مقدس موازی کاری می‌کنند/سرانه‌ مطالعه در کشور پایین است

نویسنده دفاع مقدس قزوین بیان کرد: موازی‌کاری‌های دستگاه‌های اجرایی حوزه ایثار و شهادت از دیگر مشکلات است، در این حوزه، مسئولیت‌ها دقیق و درست تقسیم نشدند و یا مسئولان نیامدند با یکدیگر نشست‌هایی داشته باشند.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:

سهم 51 درصدی توتال از میدان نفتی ایران، تاراج سرمایه ملت است/زیر سوال رفتن ملی بودن صنعت نفت

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معلوم نیست که برخی ها به چه قیمت اجازه داده اند که نفت، این نعمت خدادادی کشورمان را خارجی ها به تاراج ببرند و سودی بسیار کمی به ملت ایران برسد و کشورمان از این سرمایه عظیم بی بهره بماند.
کارآفرین قزوینی:

فروش ماهی‌ زینتی در هیچ فصلی راکد نیست/ برای 6 نفر اشتغال‌زایی کردم

کارآفرین قزوینی بیان کرد: فر پرورش ماهی‌های زینتی شغلی است که درآمد مناسبی دارد؛ اما مردم تنها در برخی از ماه‌های سال از آن استقبال می‌کنند و ما باید براساس بازده آن در بازار برنامه ریزی و اقدام به پرورش ماهی کنیم تا به مشکل برنخوریم.
First 1 2 3 4 5  ... Last