یکشبه 7 خرداد 1396
آرشیو اخبار

مدیرکل حفظ آثار قزوین:

پیکر شهید "علی محمدرضایی" پس از 31 سال تفحص شد

مدیرکل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس قزوین بیان کرد: پیکر جانباز شهید علی‌ محمدرضایی پس از 31 سال از میان باتلاق‌های جزیره‌ ام‌الرصاص تفحص و به میهن اسلامی بازگشت.
انتقاد عضو شورای شهر قزوین از مجریان انتخابات:

فرمانداری قزوین باید پاسخگوی تخلفات گسترده انتخابات باشد/ انتخابات الکترونیکی ابهامات را بیشتر کرد

عضو شورای اسلامی شهر قزوین بیان کرد: از آنجایی که مهمترین عنصر جامعه مردم هستند پس در نتیجه فرمانداری و استانداری وظیفه دارند در خصوص وضعیت موجود انتخابات پاسخگوی سوالات بی شمار شهروندان برای رفع هر گونه ابهام باشند.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان:

1400 مبلغ در ماه رمضان به مناطق مختلف قزوین اعزام می‌شوند

معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان از اعزام 1400 مبلغ و مبلغه در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف قزوین خبر داد.
خاطرات امام جمعه تاکستان و مبتکر یکی از ایده‌های ماندگار روز آزادی خرمشهر:

گفتم بنویس؛"خرمشهر 36میلیون نفر"!

عضو خبرگان رهبری قزوین بیان کرد: به خطاط دفتر تبلیغات خرمشهر گفتم بنویس جمعیت خرمشهر 36 میلیون نفر، هدفم این بود که در آن زمان چون جمعیت کشور 36 میلیون نفر بود نشان دهیم که همه ملت ایران پشتیبان مردم خرمشهر در جنگ بودند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:

سند 2030 پیش از این توسط اشرف مطرح شد که امام با آن مخالفت کردند/ دولت اصلاحات می‌خواستند این سند را مصوب کند اما شورای نگهبان مخالفت کرد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در 2030 ما متعهد شده ایم که تمام دانشمندان، متخصصان و فن آوران خود را در اختیار سازمان ملل قرار می دهیم تا به کشور های منطقه اعزام شوند و به آنها نیز آموزش بدهند.
مدیر کل راه و شهرسازی استان:

قطار شهری در خیابان امام خمینی قزوین احداث می‌شود

مدیر کل راه و شهرسازی استان بیان کرد: طرح آرام سازی ترافیک خیابان امام خمینی و طرح احداث قطار شهری یا تراموا در محور خیابان مذکور با توجه به مطالعات شهرداری در شهر قزوین قابلیت اجرایی دارد
رئیس ستاد انتخابات قزوین اعلام کرد:

مشارکت 83 درصدی واجدین شرائط استان در انتخابات

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین اعلام کرد: تعداد 736 هزار وو 389 نفر از واجدین شرائط در انتخابات شرکت کردند که بیانگر مشارکت 83 درصدص مردم استان قزوین در این حماسه سیاسی دارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین:

حضور پرشور مردم در انتخابات نشانه علاقمندی آنها به نظام است

نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: حضور پرشور آحاد جامعه در صحنه انتخابات، نشانه علاقمندی مردم به نظام و حاکی از فعال بودن آنها در مشارکت سیاسی است.
نماینده ولی فقیه درقزوین با حضور پای صندوق رای:

برنده انتخابات مردم هستند/ حضور گسترده مردم در انتخابات عامل ناامیدی دشمن است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با حضور پای صندوق رای با تاکید بر اینکه برنده انتخابات همیشه مردم هستند، بیان کرد: دشمنان نظام و انقلاب همواره با مشاهده صفوف منسجم و متحد مردم در انتخابات و حمایت آنها از نظام جمهوری اسلامی، مایوس و ناامید شده‌اند.
دکتر فاطمه محمدبیگی در مصاحبه با صبح قزوین:

کاندیدای انتخابات پنجمین دوره شورای شهر قزوین نشده‌ام

دکتر فاطمه محمدبیگی با اشاره به تشابه اسمی یکی از کاندیداهای انتخابات شورای شهر با ایشان، خاطرنشان کرد: جایگاه و اهمیت شورای شهر در نوع خود بسیار مهم است اما به دلایل متعددی در انتخابات شورای شهر قزوین شرکت نکرده‌ام.
First 1 2 3 4 5  ... Last