یکشبه 28 مرداد 1397
آرشیو اخبار

مروری بر حوادث دفاع مقدس؛

"تنگه ابوقریب" قهرمانی که سینمای ایران را زنده کرد

به طور کلی بهرام توکلی به عنوان کارگردانی که کمتر در حوزه دفاع مقدس آثار ارائه داده است با این روند رو به رشد خود می‌تواند جایگاه بهتری را کسب کند و آثار بهتری ارائه دهد.
نقدی بر گرانی دلار؛

ناکارآمدی دولت در کنترل بازار ارز و سفره‌هایی که هر روز کوچکتر می‌شود!

دلار اگر از کنترل بانک مرکزی خارج شود و مجلس به عنوان ناظر بتواند قوانین جامع را برای رفع مشکل ارز در دستور کار قرار دهد تلاطم ارز که در بازار همیشه عاید دولت و دلال‌ها بوده مردم را تحت فشار قرار نمی‌دهد و سفره‌های آنان کوچکتر نمی‌شود.
نقدی بر آسیب‌های فضای مجازی؛

جادویی که نیاز به باطل سحر دارد!

در میان این حجم عظیم از تبلیغات فنی، هیچکس از خود سوال نکرد که آیا این آموزش‌ها تنها نیاز افرادی است که تا به امروز از هیچ روش اطلاع رسانی جز پست و تلفن استفاده نکردند؟!
بایکوت خبری رهبری در دنیا؛

آیت‌الله خامنه‌ای تئوریسین، ایدئولوگ، نظریه‌پرداز و یک روشنفکر واقعی است

رهبری را باید به جامعه به‌خصوص جوانان معرفی کرد. ایشان از جمله رهبران بزرگ جهان در قرن بیست‌و‌یکم است. رسانه‌های استکباری بعد از ارتحال امام تصمیم به «بایکوت خبری رهبری» در دنیا گرفتند. تا صدا و تصویر و پیام ایشان به گوش جهانیان نرسد!
از مطالبه ساماندهی تا ساماندهی مطالبه!

چرا شورای اداری استان به مشکلات منطقه دباغان قزوین ورود نمی‌کند؟

تاکنون کدام یک از شهروندان این منطقه به شورای اداری استان دعوت شده اند تا مسئولین مستقیم با مشکلاتشان مواجه شوند و گلایه مندی‌هایشان را چاره سازند؟
نقدی بر وضعیت هنرهای نمایشی؛

باندبازی‌ها، قزوین را محل اجرای نمایش‌های سخیف کرده است/ تئاتر حیاط خلوت سلبریتی‌ها!

رشد بی اخلاقی در تئأتر از آنجایی آغاز شد که نمایش‌های روحوضی با رقاصی‌ها مضحک و شوخی‌های جنسی به روی صحنه رفت و عده ای مقابله با اینگونه‌ها نمایش‌ها را عقب افتادگی و نگرانی اهالی فرهنگ را ضد شادی دانستند.
وقتی اعتبار مردم قزوین را خرج یک آقازاده می‌کنند؛

باند جریان "زر و زور" این‌بار در خدمت چهره‌سازی یک آقازاده!!

ای کاش امروز کسانی که مدعی حفظ حرمت بیت امام خمینی(ره) بودند، کمی هم به مطالعه اندیشه و افکار امام خمینی(ره) می‌پرداختند، درباره آقازادگی و خصلت آقازادگی و نیز نهی امام از رفتار اشرافیت‌گونه مطالعه و بررسی می‌کردند که از منظر امام خمینی(ره) کسانی که خود را تافته جدا بافته از مردم می‌دانند چه جایگاهی دارند.
در ستایش شهر شادآباد قزوین!

"یا مکن با فیل‌بانان مشورت یا شهری بساز فیل توش برد"

"یا مکن با فیلبانان مشورت یا شهری بساز فیل توش برد!!" حالا شهری ساخته ایم که قرار است فیل توش بیاد! آن هم قحطی فیل که نه در آسیا است و نه در هندوستان و سایر نقاط که بیخ گوشمان در حال چرا هستند.
یادداشت روز؛

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تنها زینت المجالس تیم اقتصادی دولت است/ پیامی به مردم از جنس دلار!

فراموش نکرده ایم مناظرات تلویزیونی ایام انتخابات96 که می‌بایست محلی برای تبادل نظرات و نقد عالمانه و منصفانه برنامه‌های حریف باشد به شکل ناپسندی صحنه قدرت نمایی و دروغ پراکنی و تخریب‌های غیراخلاقی بود.
یادداشت روز؛

پایان نفس گیر اتفاقی به نام "پایتخت"/ اقتدار ایرانی، داعش را زمین گیر کرد

تمام این اتفاقات وحشتناک درست زمانی برای خانواده نقی می‌افتد که در آنور آب‌ها مردم شهرشان در جشن و پایکوبی زنده بودن نقی و خانواده اش هستند و فراموش کرده اند که برای امنیتشان آن طرف تر چه خون‌هایی ریخته می‌شود.
First 1 2 3 4 5  ... Last