جمعه 30 تیر 1396
آرشیو اخبار

وقتی مخاطب هوشمند نادیده گرفته می‌شود؛

طنازی سطح پایین در فیلم "اکسیدان"

دید ابتدایی و مشاهده تیزر و اسامی بازیگران مطرح طنز ایران مخاطب به این نتیجه می‌رسد که قرار است یک طنز قوی را تماشا کند، اما در نهایت می‌بیند که فیلم از سیر داستانی خاصی پیروی نمی‌کند و پر از شوخی‌های دسته پایین جنسی است.
یادداشت روز؛

حجاب و عفاف فقط یک امر مذهبی نیست!

نکته اصلی در بحث حجاب و عفاف، شناخت مخاطب و برنامه ریزی متناسب با شرایط روحی و فکری اوست؛ در غیر این صورت برنامه‌های عفاف و حجاب با نگاهی که امروز در حال جریان است، خروجی مفیدی نخواهد داشت.
ارتباط با دشمن تا به کجا؟!

ارتباط باند رسانه‌ای حامی فتنه در قزوین با کانال « منافق نیوز»

کانال تلگرامی شایعه پراکن «منافق نیوز» از جمله رسانه‌هایی است که به طور آشکار خط نفاق را دنبال می‌کند و با انتشار اخبار ناصحیح و دروغ نسبت به نهادهای مقدس و رکن رکین نظام و جایگاه ولایت فقیه شعار طرفداری از مردم سالاری سر می‌دهد؛ اما در حقیقت تبدیل به پایگاه اصلی دشمن شده است.
یادداشت روز؛

لزوم تمرکز اهداف دفاع مقدس در برابر هجمه‌های فرهنگی

به نظر می رسد عمده ترین دلیلی که موجب فاصله گرفتن نسل امروز از فرهنگ دفاع مقدس و پاسداشت شهدا و ایثارگران می‌شود، غافل شدن از ضرورت نهادینه سازی چنین فرهنگی در جامعه است.
یادداشت روز؛

ناو اسقاط شده وینسنس و حقوق بشر غربی‌ها

سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.
نقدی بر خنداننده شو؛

"خنداونه" در سراشیبی سقوط!

در فصل آخر، خندوانه با حذف عروسک شیرین زبانش با افول مخاطب روبرو می‌شود و کارگردان برای رسیدن به گذشته پر افتخارش دست به حاشیه نگاری می‌زند.
نقدی بر سریال سازی در ماه رمضان؛

نمایش آمیختگی حق و باطل در سریالی به نام "نفس"

فیلم نفس خوب می داند که تفکرات منافق گونه همچنان در کشور نفس می‌کشد و به همین دلیل از ابتدای کار مبنا را به روشنگری آنها گذاشته است و به صورت روشن به مواضع منافقین حمله ور می‌شود.
یادداشت روز؛

پیام‌های حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش

این حمله موشکی در منطقه، این پیام روشن را داشت که پرچم مبارزه با تروریست در دستان جمهوری اسلامی است و هرکجا تعرض و تجاوزی بر منافع ملی و فراملی ایران شود، پاسخ آن در ابعادی بزرگتر داده می شود و در این راه مصالحه ای از نظر جمهوری اسلامی پذیرفته نیست.
ردپای خودکشی در شبکه‌های اجتماعی؛

دولت و وزیر ارتباطات "شبکه ملی اطلاعات" را جدی بگیرند

طی سال تحصیلی 94- 95 که گذشت 17 نوجوان در مقاطع گوناگون تحصیلی خودکشی کرده‌اند که یکی از علل اصلی آن تاثیر مخرب شبکه‌های اجتماعی است.
50درصد هکرهای ایرانی زیر ۲۵ سال هستند؛

هکرهای سفید در جهان!

در حقیقت هر کسی که با دانش خود بتواند از سد موانع امنیتی یک شبکه بگذرد و به داخل شبکه ای راه پیدا کند اما اقدام خرابکارانه ای انجام ندهد را یک هکر کلاه سفید می‌خوانند.
First 1 2 3 4 5  ... Last