جمعه 3 آذر 1396
آرشیو اخبار

یادداشت روز؛

بسیج مرزهای خدمت را در نوردیده است/ مروجان غربگرا به‌دنبال حذف "بسیج" هستند

بسیج مرزهای خدمت را در نوردیده است، بسیج از زمان‌ها و مکان‌ها فراتر رفته است، بسیج نسخه شفا بخش امام خمینی برای همه ملل آزاده وستم کشیده جهان است، بسیج محوکننده اسراییل وسردمداران زورگوی جهان خواهد بود.
نقدی بر عزاداری هیئت‌های مذهبی قزوین در محرم و صفر؛

عزاداری فِستیوال نیست/ زنجان؛ یک مداح برای یک میلیون عزادار دارد

عاشورای سال جاری در قزوین از حیث استفاده از آلات موسیقی در دستجات واقعا بی‌سابقه بود. این حجم بی سابقه از شیپور، ساکسیفون و فلودنوازی واقعاً در کجای مذهب شیعه توصیه شده است؟
اولین نافرمانی مدیریتی اصلاح طلبان استان قزوین؛

هیچ انگاشتن دستورالعمل وزیر کشور و استاندار توسط شهردار قزوین!

جناب آقای استاندار وقتی مدیری بدون استعلام از نهادهای نظارتی فردی را به عنوان سرپرست معرفی می‌کند عملا در مقابل دستور العمل شما ایستاده است و فردا یقینا برای قطعات فروخته شده پازل بقای خود دست به انتصابات سیاسی و حزبی دیگری خواهد زد.
منتظریم کوروش بیاید چادر بزند!!

چند خطی در باب زلزله و مسکن مهر و استعفا و موکب!

این رسوایی و جنجال رسانه ای وقتی بیشتر خودش را نمایش می‌دهد که روزنامه ای همچون اعتدال بدون توجه به مشکلات مردم مناطق زلزله زده در تیتر صفحه یک روزنامه خود می‌نویسد: ضروری است از همین حالا تمام ساکنین مسکن مهر در سراسر کشور تخلیه شوند و اسکانی تازه برایشان فراهم شود!!!
افتضاح سیاسی اصلاح طلبان قزوین؛

200 میلیارد تومان بودجه استان قزوین به خزانه برگشت داده شد!!

باید خانم نماینده پاسخگو باشد که آیا وجود مدیران ضعیف و ناتوان در استان به اندازه «گواهینامه گرفتن سربازان و یا عقیم سازی کارتن خواب‌ها » وی را ناراحت نکرد که حتی یکبار در مجلس فریاد بزند و آنها را به دولت معرفی کند؟
پرونده نیمه کاره "قانون خواری" در دستان رئیس کل جدید دادگستری؛

"هفت‌سنگان" بزرگ‌ترین چالش زمین‌خواری در استان قزوین

اگر مسئولانی که به بیت‌المال دست درازی کرده‌اند مجازات نشوند، نه تنها به مردم و منابع طبیعی آسیب می‌رسد، بلکه حیثیت نظام نیز خدشه‌دار خواهد شد.
نقدی بر فیلم "ملی و راه‌های نرفته اش"؛

مردگریزی در فیلم‌های "تهمینه میلانی" موج می‌زند/ نگاه سطحی به "خشونت علیه زنان"

به طور کلی فیلم"ملی و راه‌های نرفته اش" با بازی نه چندان خوب بازیگران و نگاه سطحی به مسئله خشونت خانگی زنان، نتوانسته است راه حل درست و بجایی برای حل این مشکل ارائه دهد و با آرامبخشی موقت سعی در پاک کردن صورت مسئله دارد.
در شهرداری قزوین چه خبر است!

شورای هوچی گر؛ آواری بر سر شهر

سئوال اساسی اینجاست که چرا هر وقت شما اصلاح طلبان مدیر می‌شوید، اول از همه بدهی دستگاه را اعلام می‌کنید، مگر جرات هزینه کردن حتی با نبود بودجه جزء توانمندی یک مدیر نیست؟!
یادداشت روز؛

بازی «پلیس خوب پلیس بد» با ایران؟

یک بازی سیاسی علیه کلیت نظام جمهوری اسلامی آغاز شده است و در این بازی نقطه مقابل ایران، اروپا و امریکا با نقش‌های متفاوت ایستاده‌اند.
شهادت حسین گونه؛

"شهید حججی" درب بهشت را به روی ایرانیان گشود

ذبح قربانی مدافع حرم، شهید محسن حججی « در عصر تکنولوژی قرن بیست و یکم » اوج نفهمی و کج اندیشی و خوی ددمنشانه مدعیان حقوق بشر بود.
First 1 2 3 4 5  ... Last