یکشبه 7 خرداد 1396
آرشیو اخبار

تحلیلی بر انتخابات ریاست جمهوری 96؛

منتقدین دولت، شکست خورده یا پیروز انتخابات؟

امروز انقلابیون با وحدت و صلابت و خوشحال از دستاوردهای 29 اردیبهشت، نسبت به احیای بدنه سیاسی خود کوشاتر خواهند بود و خدعه مکارانه (فتح سنگر به سنگر) بدخواهان و مسافران سابق قطار نظام را خنثی خواهد کرد.
چشم نهادهای نظارتی روشن؛

ادامه حرمت شکنی جایگاه رهبری توسط باندهای رسانه‌ای در استان قزوین!!

روزنامه ولایت قزوین، در روز دوشنبه اول خرداد 96، داستانکی سمبولیک را منتشر کرده است که توهین به رهبر معظم انقلاب، فضاسازی علیه نظام و دفاع و تطهیر سران فتنه از فحوای آن برداشت می‌شود.
با صدور بخشنامه‌های تطمیع کننده؛

روحانی برای جمع آوری رأی به کدخدای روستاها متوسل شد!!

دولت اگر می‌تواند یک روز قبل از رای گیری به هزاران دهیار این کشور 10 میلیون وام اعطا کند؛ آیا نمی‌توانست دستکم دیۀ معدن کارانی که پس از سال‌ها کار در وحشتناک ترین شرایط، گرفتار مرگ فجیعی شدند را کمی بیشتر از 17 میلیون اعلام کند؟
به بهانه نیمه شعبان؛

شادی‌هایی که با فرهنگ انتظار بیگانه‌اند/ متولیان فرهنگی در کجای میدان فرهنگ‌سازی قرار دارند؟

چندین سال است که برگزاری برخی از جشن‌های خودجوش مردمی به انحراف رفته و رنگ و بوی گناه به خود گرفته است و هیچ مسئولی در استان خود را متولی نظارت یا جهت دهی به این جشن‌ها نمی‌داند.
وقتی کانال تابان به رسانه‌های معاند خوراک می‌دهد؛

پیوند اصلاح طلبان قزوین با رسانه‌های ضدانقلاب

حال سئوال این است که کدام جوانان اصلاح طلب قزوین این طرح را برای این رسانه ضدانقلاب تهیه کرده‌اند؟ چه کسانی با آنها ارتباط دارند و چرا؟! ارتباط آنها با تابان قزوین چیست؟!
از مالیات‌های 9 درصدی تا واردات بی رویه؛

دولت تدبیروامید و کابوس زندگی کارگران!/ 17 هزار واحد ورشکسته یعنی میلیون‌ها کارگر بیکار

از سال 92 تاکنون 17 هزار کارگاه و واحد تولیدی در کشور ورشکسته شده است در حالی که در کل دهه هشتاد، مجموع واحدهای ورشکسته شده کشور به 5 هزار واحد هم نمی‌رسد.
نگاهی به سفر تماماً انتخاباتی رییس جمهور به استان؛

سفری برای افتتاح پروژه‌های پوشالی در قزوین

تمام سفرهای سه ماهه اخیر رئیس جمهور به اقصا نقاط ایران عجین شده با افتتاح‌ها و گلنگ زنی پروژه‌هایی بوده است که همانند مورد قزوین، یا اصلا هنوز وجود خارجی ندارند، یا متعلق به دولت قبلی هستند.
یادداشت روز؛

آنچه در جوی می‌رود آب است

آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره‌های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
گذری بر جنایات "مجاهدین خلق"؛

"ماجرای نیمروز" روایتی خیره کننده از تاریخ ایران

قضاوت‌های زیرکانه مهدویان در مقابل گروهی که به جز خونریزی هدف دیگری نداشتند با تحلیل و بررسی‎‌ بدست می‌آید. سازمانی که قرار است برهم زننده انقلاب نوپایی باشد، از هر زمانی برای آشوب استفاده می‌کند.
یادداشت روز؛

نقدی بر سریال نوروزی "علی البدل"

مخاطبینی که با توجه به سابقه اخیر سیروس مقدم، وی را در سریال سازی یک سرو گردن از کارگردانان دیگر بالاتر می‌دانند، حالا با یک آش شله قلمکار ی مواجه می‌شوند، که نه قهرمان اصلی آن مشخص است و نه از یک روال عادی پیروی می‌کند!
First 1 2 3 4 5  ... Last