چهار شنبه 2 خرداد 1397
آرشیو اخبار

در ستایش شهر شادآباد قزوین!

"یا مکن با فیل‌بانان مشورت یا شهری بساز فیل توش برد"

"یا مکن با فیلبانان مشورت یا شهری بساز فیل توش برد!!" حالا شهری ساخته ایم که قرار است فیل توش بیاد! آن هم قحطی فیل که نه در آسیا است و نه در هندوستان و سایر نقاط که بیخ گوشمان در حال چرا هستند.
یادداشت روز؛

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تنها زینت المجالس تیم اقتصادی دولت است/ پیامی به مردم از جنس دلار!

فراموش نکرده ایم مناظرات تلویزیونی ایام انتخابات96 که می‌بایست محلی برای تبادل نظرات و نقد عالمانه و منصفانه برنامه‌های حریف باشد به شکل ناپسندی صحنه قدرت نمایی و دروغ پراکنی و تخریب‌های غیراخلاقی بود.
یادداشت روز؛

پایان نفس گیر اتفاقی به نام "پایتخت"/ اقتدار ایرانی، داعش را زمین گیر کرد

تمام این اتفاقات وحشتناک درست زمانی برای خانواده نقی می‌افتد که در آنور آب‌ها مردم شهرشان در جشن و پایکوبی زنده بودن نقی و خانواده اش هستند و فراموش کرده اند که برای امنیتشان آن طرف تر چه خون‌هایی ریخته می‌شود.
نقدی بر فیلم پرفروش تعطیلات نوروز؛

"لاتاری" ناسیونالیسمی مذهبی است/ لاتاری" آمده شجاعانه عقایدش را فریاد بزند

برخلاف خیلی از آثار سینمای ایران، "لاتاری" آمده است شجاعانه عقایدش را فریاد بزند و خود را از صف آنهایی که بی غیرتی را نماد روشنفکری و بی حیایی را برابری زن و مرد می‌دانند، جدا کند.
12 فروردین و عبرت‌هایی که برای همیشه به یادگار ماند؛

بدون "12 فروردین" یقینا انقلاب شکست می‌خورد

رهبر انقلاب در اولین سخنرانی خود در حرم رضوی درباره دوراهی دروغینی که برخی در رابطه با آینده ملت ایران و دولت امریکا ترسیم می‌کنند، هشدار دادند.
حمیت ایرانی تنها راه حمایت از کالای ایرانی ؛

نعش کالای ایرانی بر نَمد واردات در حال جان دادن است/ چنبره کالاهای چینی و ترکیه ای بر بازار کشور

البته نقش مخرب اژدهای چین در اقتصاد ملی ایران به حدی واضح است که نیازی به پرداختن به آن نیست اما آیا کسی به نقش ترکیه در تولید ملی ایران توجه کرده است؟
نگاهی گذرا به فیلم"به وقت شام"؛

حاتمی کیا، سینمای ایران را تکان می‌دهد!/ نجات سینمای انقلابی از هجمه‌های ناتمام روشنفکران

دکوپاژ هالیوودی "به وقت شام" در کنار جلوه‌های ویژه ای که خارج از توقع سینما ایران است، توانسته یک فیلم ایده آل را به سینما ایران تقدیم کند؛ ایده آلی که یک سروگردن از تمام آثار ساخته شده در سینما ایران بالاتر است.
نقد روز؛

تراژدی تلخ "دورهمی"!/ فرهنگی که دستاویز سلبریتی‌ها شده است

دورهمی‌ خلاقانه "مهران مدیری" که از جهت ایده پردازی کپی شده یک برنامه هندی بود، بعد از مدتی شبیه جنگ هفتگی دهه 70 می‌شود و نمی‌تواند مخاطبانش را اغنا کند.
یادداشت روز؛

دولت و نمایندگان مجلسی که از خدا هم نمی‌ترسند!

دولت و نماینده مجلسی که از اعتراضات مردمی در خیابان‌ها استقبال می‌کند نه برای این است که طرفدار مردم هستند، نه بلکه برای فرار از پاسخگویی بدنبال التهاب آفرینی می‌گردند تا مطالبات معیشتی مردم با دخالت اراذل و اوباش در کف خیابان‌ها با هیاهوی اغتشاشات و خونریزی‌ها گم شود.
شلیک به ذهن مخاطب؛

چراجویی ضعف رسانه‌های داخلی در فضای اغتشاشات اخیر

وقتی یک رسانه می‌تواند نیازهای ذهنی و خبری مخاطبان ایرانی را درک کند و این نیازها را با پوشش اخبار دروغین، یا تحلیل مغرضانه اخبار و حتی در بسیاری از موارد با شایعه‌پراکنی ارضا کند، از ضعف رسانه‌های داخلی بهره برده است تا به ذهن مخاطب ایرانی شلیک کند.
First 1 2 3 4 5  ... Last