یکشبه 3 اردیبهشت 1396
آرشیو اخبار

نگاهی به سفر تماماً انتخاباتی رییس جمهور به استان؛

سفری برای افتتاح پروژه‌های پوشالی در قزوین

تمام سفرهای سه ماهه اخیر رئیس جمهور به اقصا نقاط ایران عجین شده با افتتاح‌ها و گلنگ زنی پروژه‌هایی بوده است که همانند مورد قزوین، یا اصلا هنوز وجود خارجی ندارند، یا متعلق به دولت قبلی هستند.
یادداشت روز؛

آنچه در جوی می‌رود آب است

آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره‌های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
گذری بر جنایات "مجاهدین خلق"؛

"ماجرای نیمروز" روایتی خیره کننده از تاریخ ایران

قضاوت‌های زیرکانه مهدویان در مقابل گروهی که به جز خونریزی هدف دیگری نداشتند با تحلیل و بررسی‎‌ بدست می‌آید. سازمانی که قرار است برهم زننده انقلاب نوپایی باشد، از هر زمانی برای آشوب استفاده می‌کند.
یادداشت روز؛

نقدی بر سریال نوروزی "علی البدل"

مخاطبینی که با توجه به سابقه اخیر سیروس مقدم، وی را در سریال سازی یک سرو گردن از کارگردانان دیگر بالاتر می‌دانند، حالا با یک آش شله قلمکار ی مواجه می‌شوند، که نه قهرمان اصلی آن مشخص است و نه از یک روال عادی پیروی می‌کند!
نقدی بر برگزاری ششمین جشنواره "بازی و اسباب بازی" در قزوین؛

غیبت فرهنگ‌سازی و درآمدزایی در برنامه‌ها/ جشنواره اسباب بازی یا تریبون تبلیغاتی شورای شهر؟!

جشنواره اسباب بازی‌ها در استان – که بی یقین با پول بیت المال و حق شهروندان قزوینی برگزار می‌شود- نباید هرگز پرکننده جیب تعدادی هنرمند سینمایی تمام شده و یا برخی از متصدیان برگزاری جشنواره باشد.
عبرت‌هایی که برای همیشه به یادگار ماند؛

تکرار انجمن حجتیه این بار در سازش با آمریکا/ بدون 12 فروردین یقینا انقلاب شکست می‌خورد

گذشته از گزینه‌هایی که امام راحل از آنها به عنوان گزینه‌های غربی و شرقی یاد می‌کند حتی طیف‌های به ظاهر اسلامی دیگری نیز داعیه‌دار رقابت با نظام فکری امام در تعیین نوع اسلامیت! جمهوری بودند.
تحلیلی بر نامگذاری سال 96؛

مردم رونق اقتصادی می‌خواهند نه شعارها و آمارهای انتزاعی/ روزهای سخت دولت در تحقق تولید و اشتغال

نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال برای جمیع ایرانیان نیز پیام روشنی داشت. پیامی که حاکی از این حقیقت بود برای تحقق اقتصادی پویا همه از جمله مردم نیز باید پای کار باشند چه اینکه همه عتاب و خطاب رهبری تنها با دولت و دولتمردان نیست.
به مناسبت روز ملی‌شدن صنعت نفت؛

هزار و یک راهی که انگلستان برای نفوذ می‌داند/ از کودتای سیاسی تا نفوذ اقتصادی

زمان گذشت و طعم تجزیه یک چهارم خاک ایران در کام انگلستان شیرین تر از استعمار مستقیم کشورمان آمد تا در نهایت در طول دو و نیم قرن اخیر، ایران شاهد انواع چپاول و جولان گری‌های انگلستان در خود باشد.
نقدی بر انتشار یک فایل صوتی در اینستاگرام؛

حضور زیباکلام در قزوین چه نفعی برای استاندار داشت؟!

هیچ انگاشتن یک دستور قضایی و نادیده گرفتن نامه لغو سخنرانی دادستان از سوی استاندار و فرماندار یک بدعت تازه ای بود که در استان گذاشته شد و مردم فهمیدند شعار عمل به قانون دولتمردان هم مانند وعده‌های دولت فقط جنبه تبلیغاتی داشت.
یادداشت روز؛

آیا میراث مرحوم هاشمی فقط ارتباط با آمریکا بود؟!

برگزاری جلسه "میراث آیت الله" قبل از اینکه چیزی بر اندوخته مردم از دوران حضور هاشمی افزوده کند، تمامی زحمات آیت الله هاشمی را با وابستگی به آمریکا به تاراج داد و در اینجا باید حزب و طرفداران هاشمی او را از اتهامات زیباکلام خلاص کنند.
First 1 2 3 4 5  ... Last