شنبه 27 بهمن 1397
آرشیو اخبار

گذری بر 40 سالگی "22بهمن"؛

انقلاب ماندگار!

امروز با وجود گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب، همچنان نسیم روح بخش آن در ایران و جهان در جریان بوده و دل و روح تشنگان حق و عدالت را می‌نوازد.
نقدی به روزنامه‌ی ولایت؛

سوتی‌های سوتیک و مأموریت خنده‌دار!

سوتیک به دنبال نقد هم نیست و صرفاً قرار است سوژه‌ای باشد جهت مضحکه قراردادن اظهارات فعالان سیاسی و رسانه‌ای منتقد دولت.
نقد ورزشی؛

پیشکسوتان، سرمایه یا سربار ورزش؟!

خانه ورزش پیشکسوتان هم اتفاقی است که سال‌ها بر سر زبان‌ها است و هر استانی به فراخور توان استان این مجموعه را راه‌اندازی می‌کند، تا قدیمی‌های ورزش را دور هم جمع کند.
به مناسبت 26 دی‌ماه؛

فرار ژاندارمی که نباید به فراموشی سپرده شود

تذکر وقایع مهم تاریخی بسیار باهمیت است، فرار شاه یک خروج ساده از ایران نبود بلکه حاصل یک سلسله حوادثی است که در سال‌های پیش از آن رخ داده بود.
گذری بر حماسه سازی یک ملت؛

تکرار یک تجربه موفق!

خلق حماسه مردمی 9دی و پیچیده شدن طومار فتنه گران بدست مردم بصیر ایران اسلامی، پنجره ای را در پیش روی امت اسلامی گشود که پس از گذشت قریب به یک دهه، هنوز کشور از برکات آن بهره مند است.
گذری بر حوادث فتنه سال 88؛

تبلور بصیرت ایرانیان در حماسه‌ای به نام 9 دی

مرور 9 دی 88 و یادآوری این حرکت اصیل می‌تواند از وقوع بسیاری از موارد مشابه در آینده پیشگیری کند چراکه به تعبیر مقام معظم رهبری «این حرکت مردم اهمیت مضاعفی داشت، کار بزرگی بود."
نقدی بر حضور قهرمانان پوشالی در ورزش قزوین!

آبروی پهلوانی و قهرمانی‌هایی که فدای مدال‌ها و عناوین بادآورده می‌شود

امروز یکی از اهداف اصلی اعزام‌های برون مرزی بدون اصالت، اخاذی از ورزشکارانی است که دنبال معروفیت هستند و می‌خواهند راه صدساله را یک شبه طی کنند و در این میان هیچ نهادی برای نظارت روی این مدال آوری‌ها وجود ندارد.
نقدی بر بی‌اخلاقی نماینده مردم سراوان؛

انحطاط اخلاقی و ضرورت تجدیدنظر در انتخاب‌ها

اخلاق سیاسی ایجاب می‌کند که اقدام شجاعانه کارمند مذکور مورد تقدیر قرار گیرد و با نماینده مذکور نیز طبق قانون برخوردار شود تا برخوردهای نادرست نهادینه نشود.
یادداشت روز؛

فلان استاد اینجور گفته!

اگر قرار است مکتب خبرنگاری قزوین به نام کسی سند بخورد، اگر قرار است ادعا شود که فلانی استاد اعظم این شهر است باور کنید پرسشگری یک جوان نمی‌تواند آمال و آرزویتان را در تابوسازی و شخصیت‌سازی از بین ببرد.
یک اقدام خوب و چند نگرانی!

علل ترس مسئولان از حضور در بین مردم چیست؟!

سوال جدی از مدیران استانی این است که چرا شما در بین مردم حاضر نمی‌شوید؟ چرا دیدارهای به ظاهر مردمی شما تنها در منطقه ای خاص و تکراری از قزوین و با حضور قشر خاصی برگزار می‌شود؟
First 1 2 3 4 5  ... Last